آخرین خبرها

آیا فرهاد مجیدی به استقلال بازمی گردد؟

فرهاد مجیدی سال ۱۳۷۶ هنگامی که علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال بود برای اولین بار به این تیم پیوست و ۱۰ سال پس از آن نیز دوباره در دوران مدیرعاملی همین شخص از فوتبال امارات به جمع آبی‌ها بازگشت.
اگرچه روابط این دو نفر طی سالیان اخیر فراز و نشیب‌های زیادی داشته ولی قطعاً با یکدیگر دشمن نیستند و همواره با هم در ارتباط بوده‌اند.
حالا فتح‌الله‌زاده دوباره مدیرعامل استقلال شده است و همین مسأله در فضای رسانه‌های ورزشی کشور امارات نیز بازتاب پیدا کرده است.
دیروز چند سایت ورزشی اماراتی مدعی شده بودند احتمال دارد در صورتی که سرمربی پرتغالی استقلال نتواند نتایج مدنظر مدیرعامل را بگیرد، علی فتح‌الله‌زاده تصمیم بزرگی خواهد گرفت و تابستان سال آینده فرهاد مجیدی را دوباره به جمع آبی‌پوشان بازمی‌گرداند.
 شایعه‌ای که البته از الان نمی‌توان در موردش حرف خاصی زد چون تا پایان فصل حداقل هشت ماه دیگر فرصت باقی است و اگر خود فرهاد هم در لیگ حرفه‌ای امارات نتایج مطلوبی بگیرد قطعـــــــــــــاً با پیشنهادات بهتری در آن کشور مواجه می‌شود.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }