آخرین خبرها

آیا واقعا اراده ای بود که پرسپولیس ببازد؟(نظر خود را بنویسید)

سایت بدون – تنها برانکو ایوانکوویچ است که می گوید بازی و شکست مقابل فولاد یک اتفاق فوتبالی است به غیر از او همه پرسپولیسی ها اعتقاد دارند که اراده ای بیرون از زمین وجود داشت که می خواست پرسپولیس برنده یا حتی بازنده این هفته لیگ شود.سید جلال حسینی کاپیتان این تیم می گوید:« امروز همه دیدند که اتفاقات از زمین فوتبال خارج شده بود و به جایی رسیده بود که دیگر کاری هم از دست ما بر نمی‌آمد. ما منتظر ورود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به این موضوع هستیم و باید مسئولان سازمان لیگ و سعید فتاحی پاسخگو باشند و بیایند توضیح دهند که چرا این اتفاقات رخ داده است. منتظر مناظره مسئولان باشگاه با سعید فتاحی هستیم. » کمال کامیابی نیا گلزن پرسپولیس در این مسابقه هم اعتقاد دارد:« همه دیدند که چه شرایطی قبل از بازی برای ما رقم زدند که این مسائل باعث شد تا تمرکز کلیه بازیکنان از بین برود و ذهن ما به هم ریخت. مطمئناً این اتفاقات طبیعی نیست و شاهد هستیم که چه جوی علیه پرسپولیس به راه انداختند و هجمه‌ای به راه افتاده تا ما را زمین بزنند. همه کسانی که فوتبال را می‌فهمند دیدند که امروز در زمین چه اتفاقاتی رخ داد اما با همه این شرایط ما فوتبال خودمان را انجام می‌دهیم و وارد این مسائل نمی‌شویم و همه چیز امروز در زمین بازی مشخص بود. ما هر چه تلاش کردیم حریف برخی اتفاقات بیرونی نشدیم و زور ما به اتفاقات بیرون زمین نرسید. ما خواستار این مسأله هستیم که مسئولان باشگاه هر چه زودتر به این اتفاقات ورود کنند و باید مشخص شود که چرا این اتفاقات امروز رخ داد. باید مشخص شود که چرا ما را در اتوبوس حبس کردند و اجازه ندادند وارد ورزشگاه شویم. اتفاقات امروز طبیعی نبود و اتفاقاتی رخ داد که اجازه نداد ما برنده شویم. »

سیامک نعمتی هم در باره این بازی می گوید:« ما امروز روی اتفاقات فوتبالی نباختیم بلکه از همان زمانی که وارد ورزشگاه غدیر شدیم اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که مشخص بود نمی‌خواهند ما برنده شویم. زمانی که ما به ورزشگاه رسیدیم در اقدامی عجیب ما را در اتوبوس حبس کردند و اجازه پیاده شدن ندادند و این در حالی است که جو خیلی متشنجی آنجا حاکم بود به طوری که تمرکز کلیه بازیکنان به هم ریخت.  بعد از اینکه اجازه پیاده شدن از اتوبوس را به ما دادند ما روی نیمکت بردند و مجبور شدیم روی نیمکت بنشینیم واین در حالی است که مثل همه تیم‌ها در همه جای دنیا قبل از آغاز بازی باید به رختکن می‌رفتیم تا خودمان را آماده بازی کنیم اما این اجازه به ما داده نشد. بعد از دقایقی به ما گفتند که به رختکن بروید اما این در حالی بود که برق ورزشگاه قطع شده بود و ما در رختکن کاملاً در تاریکی قرار داشتیم و هیچ چیزی نمی‌دیدیم.  ما باید در رختکن کار پزشکی می‌کردیم اما این اتفاق رخ نداد و فقط توانستیم لباس بپوشیم و به زمین بیاییم. چند دقیقه قبل از بازی برق ورزشگاه وصل شد و همه چیز غیرطبیعی بود. مشخص بود که امروز می‌خواستند ما بازنده باشیم و هر کاری کردند تا این اتفاق رخ بدهد اما بدخواهان پرسپولیس بدانند که ما با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم و این طور نیست که با این نتیجه عقب‌نشینی کنیم.  برخی‌ها می‌خواهند با این کارها ما را از قهرمانی دور کنند اما هوادارانمان بدانند که ما در روزهای سخت‌تر از این هم موفق بودیم و این نتیجه را قطعاً جبران خواهیم کرد. شک نکنید از بازی بعدی این نتیجه را جبران خواهیم کرد و باز هم به روند خوبمان ادامه خواهیم داد. امروز هم اجازه ندادند ما برنده شویم و مطمئن باشید اگر بازی روال طبیعی خودش را داشت ما بازنده نبودیم اما اتفاقات غیرطبیعی مانع از برد ما در این بازی شد. »

ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: امروز تا 30 دقیقه قبل از آغاز بازی نمی‌دانستیم که به میدان می‌رویم یا نه؟ اگر برای این بازی مجوز گرفته شده بود که این مسائل یعنی چه و اگر هم مجوز نگرفتند چرا ما باید تیم را به اهواز بفرستیم؟ همین اتفاقات در اصفهان هم رخ داد و با سنگ و چوب آنجا ما را زدند. اتفاقات امروز باعث عصبانی شدن بازیکنان ما شد و آنها را از نظر ذهنی به هم ریختند. سازمان لیگ مسئولیت برگزاری بازی‌ها را بر عهده دارد و آنها باید بگویند این بازی مجوز داشته یا نه؟ چطور جلسه هماهنگی انجام شد اما وقتی تیم به ورزشگاه می‌آید این حرف‌ها را مطرح می‌کنند؟ جالب است که فتاحی مصاحبه می‌کند و می‌گوید هنوز برای این بازی چیزی به ما ابلاغ نشده و اینجا برای من سؤال پیش می‌آید که مگر قرار بود بازی لغو شود که او این حرف‌ها را می‌زند؟

باشگاه پرسپولیس هم در بیانیه ای نوشت:« این روزها شاهد اتفاقات عجیب و غریبی در رقابت‌های لیگ هستیم که به نظر می‌رسد عدم برگزاری آن بهتر از برگزاری این گونه باشد که مایه خجالت و شرم است و پرسپولیس و میلیون ها هوادار آن نیز، به نوعی تاوان آن را پس داده‌اند. آن چه در بازی آخر پرسپولیس رقم زده شد ظلم آشکاری است که هیچ مرجعی نمی‌تواند منکر آن باشد. باشگاه پرسپولیس فارغ از آن که چه عواملی مسبب این وضعیت بوده اند خواهان رسیدگی جدی به آن بوده و تکرار آن را به هیچ وجه تحمل نخواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی با پدیده هم با بلاتکلیفی های کمیته برگزاری مسابقات روبرو بود که تصمیم دقیقی را برای بازی اخذ نمی کرد.این وضعیت در بازی با فولاد به حد اعلای خود رسید.قبل از بازی تمام تمرکز  ما بر هم ریخت و اعضای تیم از سرمربی تا بازیکنان در شرایط ملتهبی قرار داشتند که شاهد تاثیر آن در جریان بازی بودیم.»

شما نظرتان چیست ؟آیا اراده ای وجود داشت که پرسپولیس در شهر اهواز برنده نشود؟ این را برای ما کامنت کنید


2 نظر

 1. بدون شک خواست همه باخت پرسپولیس بود.
  ازاتفاقات قبل ازهربازی گرفته تا اتفاقات درون هربازی، نشانگر این موضوع است.

 2. پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله

  سلام
  تابلوتر از این نمیشد…میشد؟؟؟
  چون پرسپولیس به آقایون باج نمیده اینطوری سرشو میبرن
  واقعا متاسفم واسه امثال افرادی مثل تاج فتاحی اصفهانیان که تو فوتبال ما چمباتمه زدن و نمیخوان از این فوتبال برن بیرون
  وقتی میبینن حریف تیمی مثل پرسپولیس نمیشن مجبورن دست به چنین کارهایی بزنن
  واقعا باید فاتحه این فوتبال را خواند
  متاسفم برای آقایون
  جان هر کی دوست دارین شرتون را کم کنید
  جان مادراتون از این فوتبال برین بیرون
  آخه چقدر تبعیض…آخه چقدر نامردی…آخه چقدر دروغگویی…متاسفم متاسفم متاسفم…
  چرا نمیزارین اتفاقات داخل زمین رقم بخوره
  چون میبینید الان پرسپولیس تاج پادشاهی را گذاشته و نمیگذاره کسی دست بهش بزنه…
  واقعا براتون متاسفم
  هر چی بگم کم گفتم
  اما به کوری چشم دشمنان به کوری چشم همه آقایون اراده ای فوق اراده ها وجود داره و ایشالا و برای سومین سال پیاپی بینی همه … را به خاک میمالیم و قهرمان میشویم
  خدا جای حق و عدالت نشسته

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }