آخرین خبرها

اتاق خواب لیونل مسی در قطر،موزه می شود

دانشگاه قطر فاش کرد که اتاقی که لیونل مسی در هنگام جام جهانی در آن اقامت داشت با انتشار تعدادی عکس از امکانات آرژانتینی که در محوطه دانشگاه در طول جام جهانی ساخته بودند، به یک موزه کوچک تبدیل خواهد شد.

تختی که لیونل مسی در زمان برگزاری جام جهانی فوتبال 2022 در قطر در آن ماند، در معرض دید عموم قرار گرفت. بازیکنان آرژانتین برخلاف بسیاری از تیم های ملی دیگر که در طول جام جهانی در هتل های مجلل اقامت داشتند، در سالن های دانشگاه قطر اردو زدند.

اتاق B201 شماره اتاق لیونل مسی بود. اگرچه این یک اتاق دونفره بود، اما مسی آن را در تمام طول مسابقات به تنهایی از آن استفاده می کرد

فقط در شب قبل از بازی قهرمانی، مسی و سرخیو آگوئرو دراین اتاق بودند زیرا مهاجم سابق آرژانتین به عنوان مهمان ویژه به اردوی آرژانتین آمده بود.

سایر اتاق هایی توسط بازیکنان آرژانتین در طول مدت مسابقه استفاده شد اما به خوابگاه های دانشجویی تبدیل می شود.

آرژانتین در جام جهانی 20200سرانجام پس از 36 سال انتظار قهرمان جام جهانی شد،

ستاره پاری سن ژرمن هفت گل به ثمر رساند و به اولین بازیکنی تبدیل شد که دو توپ طلا در تاریخ جام جهانی کسب کرده است. علاوه بر این، او از گابریل باتیستوتا که با 10 گل رکورد دار بود، پیشی گرفت و با 13 گل پله در بازی های جام جهانی، به بهترین گلزن آرژانتینی تاریخ مسابقات تبدیل شد.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }