آخرین خبرها

ادامه شرارت‌های قهرمان مسابقات یو اف سی

سایت بدون – کانر مک گرگور، قهرمان ٣٠ساله ایرلندی که مطرح‌ترین رزمی‌کار سبک‌وزن اتحادیه جهانی است به اتهام زورگیری موبایل و صدمه به اموال شهروندان در میامی آمریکا بازداشت شد. مک گرگور چند روز پیش هنگام خروج از هتل با جوانی ٢٢ساله که سعی می‌کرد با گوشی موبایلش با او عکس بگیرد، رو‌به‌رو شد. مک‌ گرگور گوشی این جوان را گرفت و به زمین کوبید و بارها پایش را روی گوشی گذاشت. بعد هم گوشی را گرفت و با خود برد. این جوان می‌گوید گوشی ‌موبایلش یک‌‌هزار دلار ارزش داشته است.  مک گرگور، رزمی‌کار ترکیبی و بوکسور ایرلندی‌ است. او نخستین مبارزی‌ است که همزمان در دو وزن مختلف مسابقات یو اف ‌سی به قهرمانی رسیده و نیز یکی از بهترین مبارزان هنرهای رزمی ترکیبی در تمام ادوار به‌شمار می‌رود. او مبارزی چپ‌دست و هجومی و استاد مبارزه‌های روانی قبل از مبارزه فیزیکی است که می‌گوید از محمدعلی کلی الهام گرفته ‌است. کانر مک‌ گرگور در ‌سال ۲۰۱۷ از سوی مجله تایمز به‌عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تاثیرگذار جهان انتخاب شد.
پیشتر نیز مک ‌گرگور پس از حمله به اتوبوس حامل رقبای خود بازداشت شده بود. در پی حمله مک ‌گرگور به اتوبوس، یکی از ورزشکاران از ناحیه صورت دچار آسیب‌‌دیدگی شد. مایکل چیسا در پی جراحت نخواهد توانست در مسابقات یو ‌اف ‌سی ۲۲۳ شرکت کند. مک ‌گرگور درنهایت در دادگاه به پرداخت ٥٠‌هزار  دلار جریمه، شرکت در کلاس‌های کنترل خشم و پرداخت خسارت وارده به اتوبوس و اشخاص محکوم شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }