آخرین خبرها

از کجا بفهمیم برای شروع کسب و کار دیر است یا نه؟

اکنون می دانید چگونه اهدافتان را تعیین کنید  و به آن‌ها دست یابید
تعیین کردن اهداف کاری روی یک اساس استوار و پایدار، بخش مهم و ضروری شروع و راه اندازی یک کسب و کار است. معمولا در سال های اول جوانی اهمیت این موضوع را به طور کامل درک نمی کنیم که تعیین اهداف هوشمندانه چه قدرتی در پیش بردن کسب و کار از جایگاهی به جایگاه دیگر دارد. فرایند موفقیت آمیز تشریح و تعیین یک نتیجه مطلوب به علاوه کارها و اقداماتی که برای به واقعیت درآوردن آن انجام می دهید، دومین ویژگی شروع کسب و کار در سنین بالاتر است. تجربه زندگی به شما کمک می کند که بتوانید هدفمند باقی بمانید و راه های مختلفی را که برای رسیدن به اهدافتان وجود دارد با دید بازتری در نظر بگیرید، به این ترتیب می توانید در مسیری کارآمدتر، مقرون به صرفه تر و سازنده و پربارتر حرکت و پیشرفت کنید.
 می توانید از امتیاز پشتیبانی سرمایه گذاران استفاده کنید
بسیاری از کارآفرینان جوان تمایل دارند از پشتیبانی سرمایه گذاران بهره مند شوند تا به راحتی به دنیای تجارت ورود کنند و کنترل بیشتری روی بازار داشته باشند و از سهام مالکیت بزرگ تری برخوردار شوند. اما شواهد گویای این است که کارآفرینان و صاحبان کسب و کار مسن تر به دلیل تجربیات بیشتری که دارند، شانس موفقیت بیشتری نیز دارند و این همان مطلوب سرمایه گذاران است. آن ها به دنبال کارآفرینان و صاحبان کسب و کار باتجربه تر، با پشتکار و مسن تری می گردند که آزمون و خطاهایشان را قبلا انجام داده اند و اکنون می توانند سرمایه گذاری های هوشمندانه تری انجام دهند.

نویسنده : آلیسا گرگوری مترجم : سوده قدیمی

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }