آخرین خبرها

انیمیشن «قلعه حیوانات» بعد ۷۷ سال ساخته می‌شود

سایت بدون- اندی سرکیس با اقتباس از رمان کلاسیک «قلعه حیوانات» اثر جورج اورول، یک انیمیشن می‌سازد.اندی سرکیس که بازی در سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و فیلم بتمن را در کارنامه دارد، انیمیشن قلعه حیوانات را براساس فیلمنامه‌ای از تیم استولر و با همکاری استودیو انیمیشن سازی Cinesite خواهد ساخت.

سرکیس در این باره گفت: من و تیمم امید داریم در کنار هم نسخه‌ای از شاهکار اورول بسازیم که از لحاظ احساسی قدرتمند و طناز بوده و مخاطبان در همه سنین بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. داستانی که نه فقط برای ما بلکه برای نسل‌های آینده نیز باشد.

کتاب قلعه حیوانات در ۷۷ سالی که از چاپ آن می‌گذرد تاکنون بارها سوژه اقتباس قرار گرفته است. از جمله این اقتباس‌ها می‌توان به نسخه لایواکشن و کامپیوتری سال ۱۹۹۹ اشاره کرد که کلسی گرمر، جولیا لوییس دریفوس و پاتریک استوارت از صداپیشگان آن بودند. همچنین در سال ۱۹۵۴ یک نسخه انیمیشنی از این رمان به عنوان یک فیلم ضدکمونیستی ساخته و پخش شد.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }