آخرین خبرها

این خانم انگلیسی به اسکار می رسد؟زن مرد اول

سایت بدون – کاندیدا شدن کلیر فوی بازیگر ۳۴ ساله متولد شهر استاک پورت انگلیسی برای جایزه گلدن گلوب بهترین هنرپیشه زن نقش دوم زن به سبب درخشش اش در فیلم «مرد اول» احتمال نامزد شدن وی را برای اسکار همین رده طبعاً افزایش داده است.
وی که مثل بسیاری از هنرمندان دیگر بریتانیا کارش را در تئاتر و در محصول سازمان ملی تئاتر سلطنتی انگلیس شروع کرد و همزمان با بازی در چند سریال تلویزیونی مانند «دیترویت کوچک» (۲۰۰۸)، «Crossbones» (۲۰۱۴) و «وولف هال» (۲۰۱۵) در سینما نیز خودنمایی و اولین فیلم بلندش را به سال ۲۰۱۱ با نام «فصل ساحره» بر پرده نقره ای دیر، در مرد اول ایفاگر رل جانت شیرون همسر نیل آرمسترانگ است که اولین فضانوردی بود که به سال ۱۹۶۹ پا بر کره ماه گذاشت و مأموریت اش با آپولو۱۱ به یکی از وقایع مهم قرن بیستم تبدیل شد.
فوی که در فیلم های «رز واتر» (۲۰۱۴) و «نفس بکش» (۲۰۱۱) هم بازی کرده، این روزها فیلم جدید «دختری در حیطه عنکبوت» را نیز در حال نمایش دارد و قدر مسلم این که بازار او در سال های آینده بسیار موفق تر خواهد شد.

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }