آخرین خبرها

10 باخت خجالت‌آور شیاطین سرخ بعد از جدایی فرگوسن/فاجعه برای یونایتد غریب نیست

سایت بدون – باخت فاجعه‌بار منچستریونایتد برابر برنتفورد یک اتفاق نادر نبود. از سال 2013 که سر الکس فرگوسن با رفتن خود به دوران طلایی شیاطین سرخ خاتمه داد، بارها این تیم نتایج وحشتناک گرفته و باخت شنبه شب آخرین آنها بود. دیلی میل به 10 باخت شرم‌آور یونایتد بعد از جدایی فرگوسن پرداخته است:

منچسترسیتی 4 – یونایتد یک
22 سپتامبر 2013
شادی پس گرفتن قهرمانی از سیتی در آخرین فصل فرگوسن خیلی طول نکشید و نخستین دربی دیوید مویس روی این واقعیت دردناک صحه گذاشت که کفه ترازوی قدرت به سمت نیمه آبی شهر منچستر سنگین شده است چون یونایتد ظرف 50 دقیقه با چهار گل از تیم همشهری عقب
افتاد.
المپیاکوس 2- منچستریونایتد صفر 25 فوریه2014
مدیر اجرایی سابق یونایتد، اد وودوارد، یک عکس از اسکوربورد در یونان از این بازی مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا گرفت تا به همه یادآوری کند که یونایتد تا چه حد افت کرده است. این باخت پایان کار مویس را کلید زد و او دو ماه بعد اخراج شد هرچند یونایتد نتیجه را در بازی برگشت جبران کرد.

میلتون کینز دانز 4- یونایتد صفر
26 آگوست 2014
تصمیم لویی فان‌خال برای فرستادن یک تیم ضعیف در سومین دیداری که روی نیمکت تیم می‌نشست، به‌شدت جواب عکس داد. اگر حذف از دور دوم جام اتحادیه برای نخستین بار بعد از 19 سال به اندازه کافی تحقیرآمیز نبود، یادآور شویم به تیمی دسته سومی باختند که یک دهه قبل اصلاً وجود نداشت.
میتی لند 2- منچستریونایتد یک 18 فوریه 2016
زمان برای فان‌خال با سرعت رو به پایان شد وقتی یونایتد در برابر کمتر از 10 هزار هوادار تیم میتی لند که برای نخستین بار بعد از دو ماه تعطیلات زمستانی بازی کرد و به پیروزی رسید، شکست خورد. مربی هلندی توانست این باخت در لیگ اروپا را جبران کند اما بعد از سه ماه و در پی قهرمانی جام حذفی انگلیس اخراج شد.

چلسی 4- منچستریونایتد صفر 23 اکتبر 2016
باخت سنگین یونایتد یک شکست حقارت‌بار شخصی برای ژوزه مورینیو بود چون آقای خاص در بازگشت به استمفوردبریج سنگین‌ترین شکست دوران کاری‌اش در لیگ برتر را متحمل شد.
یونایتد بعد از 30 ثانیه گل خورد و دیگر هیچ وقت حالش جا نیامد. حداقل مورینیو در پایان آن فصل قهرمانی لیگ اروپا و جام اتحادیه را به دست آورد که آخرین جام‌های تیم تا الان هستند.

اورتون 4- منچستریونایتد صفر 21 آوریل 2019
اوله گونار سولشر به خاطر بدترین نتیجه دوران کوتاهش روی نیمکت یونایتد از هواداران عذرخواهی کرد هرچند متأسفانه بعدها به نتایج شوکه‌کننده عادت کرد. یونایتد با ارائه یک بازی بسیار ضعیف در گودیسون پارک ششمین باخت خود در هشت بازی را متحمل شد؛ در مقطعی که سولشر بعد از کسب نتایج خوب به‌عنوان مربی موقت، مربی دائم باشگاه می‌شد.

منچستریونایتد یک- تاتنهام 6 4 اکتبر 2020
بدترین روز زندگی سولشر به گفته خودش همان روزی بود که تاتنهام مورینیو در اولدترافورد خالی از جمعیت قدرت‌نمایی کرد و یونایتد را به رده شانزدهم لیگ برتر فرستاد. تیم میزبان خیلی زود به گل رسید اما عقب افتاد و وقتی آنتونیو مارسیال در دقیقه 28 اخراج شد، در مسیر سنگین‌ترین شکست تاریخش در لیگ برتر قرار گرفت.

منچستریونایتد صفر- لیورپول 5 24 اکتبر 2021
مشخص بود که روزهای کاری سولشر در اولدترافورد به شماره افتاده بعد از آنکه لیورپول درخشان در اولدترافورد، میزبان را تکه پاره کرد. چهار گل در یک نیمه و 5 گل بعد از 50 دقیقه! هواداران یونایتد واقعاً نگران بودند که تعداد گل‌های رقیب همیشگی دورقمی شود. محمد صلاح نخستین بازیکن لیورپول بعد از فرد هوو در سال 1936 شد که در اولدترافورد هت‌تریک می‌کرد.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }