آخرین خبرها

با گوشی تلفن همراه ،پاهای خود را گرم کنید

https://thegadgetflow.com/wp-content/uploads/2018/11/MiMeng-Smart-Heated-Insoles-02.jpg

سایت بدون -کفی‌های هوشمند Mimeng براحتی درون کفش قرار گرفته و از طریق تلفن همراه پاها را گرم می‌کند. این سیستم هوشمند مناسب برای فصل زمستان طراحی شده است که با تنظیم درجه حرارت موردنظر توسط کاربر، پاها را به طور اتوماتیک ماساژ داده و گرم می‌کند.
به‌گزارش «ایران آنلاین»، کفی‌های هوشمند Mimeng از طریق بلوتوث به تلفن همراه کاربر متصل شده و با تنظیم درجه حرارت موردنظر کاربر، پاها را گرم می‌کند. کاربر می‌تواند درجه حرارتی بین 40 تا 50 درجه سانتیگراد را از طریق اپلیکیشن تلفن همراه انتخاب کرده و گرمای کفی‌های هوشمند را با آن مدیریت کند. این سیستم با قرارگیری بر صفحه‌ای به طور بی‌سیم شارژ شده و از طریق تلفن همراه کنترل می‌شود. به محض تکمیل شارژ این سیستم هوشمند پیام هشداری را به تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند. این سیستم از طریق یک باتری لیتیوم قابل شارژ، گرما را به پاها منتقل می‌کند. درون این کفی‌ها سنسورهای هوشمندی تعبیه شده است که به‌سادگی حرکت کاربر را تشخیص داده و به‌طور اتوماتیک میزان گرمای انتقال داده شده در هنگام حرکت سریع و ورزش را کاهش می‌دهد. کاربر می‌تواند به محض خروج ازمنزل و قرارگیری در محیط سرد، میزان گرمای موردنظر را از طریق تلفن همراه خود برگزیده و پاهای خود را با درجه حرارت مطلوب گرم کند. همزمان با ورود به محیط گرم‌تر از جمله فروشگاه‌ها و ادارات و دیگر محیط‌های بسته می‌توان به آسانی درجه حرارت را کاهش داد. گفتنی است در حال حاضر این کفی‌های هوشمند در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 166 دلار امریکا پیش فروش می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }