آخرین خبرها

ترامپ روز تحلیف بایدن از کاخ سفید نمی‌رود

ترامپ روز تحلیف بایدن از کاخ سفید نمی‌رود

سایت بدون – شبکه سی‌ان‌ان گزارش داد، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا به برخی از مشاورانش گفته است که احتمالا در روز تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور در تاریخ ۲۰ ژانویه کاخ سفید را ترک نخواهد کرد.

شبکه سی‌ان‌ان اخیرا گزارش داده بود که حتی پس از آنکه کالج الکترال جو بایدن را به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا به رسمیت شناخته، دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری این کشور علنا نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را به رسمیت نخواهد شناخت.

شبکه سی‌ان‌ان به نقل از منابع آگاه گزارش داد: از آنجایی که ترامپ باور دارد که انتخابات را از او دزدیده‌اند، به برخی از مشاورانش گفته است که احتمالا در روز تحلیف جو بایدن کاخ سفید را ترک نخواهد کرد.

در همین حال، اگرچه مشاوران ترامپ از شنیدن این حرف نگران شده‌اند. اما باور نمی‌کنند که ترامپ عملا این برنامه را اجرا کند.

کالج الکترال روز دوشنبه بایدن را با کسب ۳۰۶ رای الکترال در برابر ترامپ با ۲۳۲ رای الکترال به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا تایید کرد. کنگره آمریکا در تاریخ ۶ ژانویه (۱۷ دی) این نتایج را تایید خواهد کرد.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }