آخرین خبرها

تعقیب و گریز مرگبار سارق و مالباخته

سایت بدون – همزمان با مرگ یک سارق تلفن همراه در سانحه تصادف با خودروی مالباخته، بازپرس جنایی با تعیین کارشناس تصادفات از وی خواست در مورد چگونگی این حادثه تحقیق کند.
ساعت 11 شب جمعه  5 آذر مأموران کلانتری 103 گاندی خبر تصادف مرگبار یک موتورسیکلت با خودروی «تیوولی» را به بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت گزارش دادند. طبق اظهارات افسر پلیس حاضر در صحنه تصادف زوج جوانی سوار بر موتورسیکلت بودند که خودروی «تیوولی» با آنها برخورد کرد و در این تصادف  راکب موتورسیکلت تعادل خود را از دست داده و با زمین برخورد کرد  که منجر به مرگ راکب و زخمی شدن زن جوان شد.
با شروع تحقیقات راننده خودرو گفت: آهسته در حال رانندگی بودم  که موتورسیکلتی با دو راکب جلوی خودروام پیچید. یک زن و مرد جوان سوار موتورسیکلت بودند من با دیدن آنها  پایم را روی ترمز گذاشتم و توقف کردم. مرد جوان از موتور پیاده  شد و به سمت من آمد و با گذاشتن چاقو روی گردنم با تهدید به قتل، مرا مجبور کرد که گوشی تلفن همراه و ساعت گرانقیمتم را در اختیارش قرار دهم.
او ادامه داد: من از سارق  خواهش کردم گوشی تلفنم را برگرداند. به او گفتم مدارک و اطلاعات زیادی داخل گوشی تلفنم است و با سرقت گوشی خسارت زیادی به من می‌رسد. به او گفتم اگر گوشی تلفن را برگردانی، حاضرم پولی را که مالخر در ازای خرید گوشی می‌دهد به تو بدهم. آنها هم پیشنهاد 10 میلیون تومانی برای پس دادن گوشی به من دادند. چاره‌ای نداشتم و این شرط را قبول کردم. اما نمی‌دانم چه شد که یک دفعه تصمیم‌شان تغییر کرد و گوشی را حتی در ازای 10 میلیون تومان هم برنگرداند.
مرد جوان گفت: سارق، بدون توجه به من و درخواستم سوار موتور شد و به راه افتاد. با خودم گفتم بهتر است او را تعقیب کنم تا دوباره از او بخواهم گوشی را برگرداند با این فکر سوار ماشین شده و به تعقیب آنها پرداختم. موتورسیکلت با سرعت سرسام‌آوری حرکت می‌کرد من هم با سرعت به دنبالش می‌رفتم که یک لحظه به آنها رسیدم بعد ترمز کردم اما خودرو به موتور خورد و  راکب  تعادلش را از دست داد و به زمین افتادند و مرد سارق جان باخت.
در حالی که راننده خودرو چنین ادعایی داشت، زن جوانی  که همراه سارق بود  اظهاراتی متفاوت را مطرح کرد و گفت: وقتی متوجه ساعت و گوشی گرانقیمت راننده خودرو شدم با همسرم تصمیم گرفتیم که او را خفت کنیم. پس از سرقت، از محل متواری شدیم. اما راننده  بعد از این سرقت با سرعت تمام به تعقیب ما پرداخت و به عمد به موتور ما زد.
با توجه به اظهارات متفاوت زن جوان و راننده خودرو  بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور تعیین کارشناس تصادفات برای بررسی حادثه را صادر کرد تا مشخص شود که راننده خودرو با سرعت بالا و به عمد این حادثه را رقم زده یا تصادف غیر عمد بوده است.

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }