آخرین خبرها

توسط سازنده بمب های پستی /جیم کری در توتیتر تهدید به قتل شده بود

سایت بدون -«جیم کری» کمدین مشهور هالیوودی و برخی دیگر از چهره‌های معروف سیاسی همچون سناتور «کریستن گیلیبرند» و سناتور «الیزابت وارِن» و «ران هووارد» هنرپیشه، از سوی فردی که با نام «سزار آلتیه‌ری سایوس» شناسایی شده است، تهدید به مرگ شده‌اند.

حساب‌های توئیتری مربوط به فردی بود که برای ارسال پیام‌های تهدیدآمیز به فهرستی از منتقدان ترامپ به تازگی دستگیر شده است.

سخنگوی توئیتر در روز جمعه از توضیح بیشتر درباره این تهدیدات خودداری کرد و تنها به این نکته که «موضوع در حال بررسی و تحقیق است» اشاره کرد.

مقامات، مظنونی را در این ارتباط شناسایی کردند که در ایمیل‌ها کاربران هدف خود را به بمب‌گذاری تهدید می‌کرد و این فرد با نام «سزار آلتیه‌ری سایوس» شناسایی شد که در ساکن فلوریدا است. بلافاصله پس از بازداشت این فرد، کاربران توئیتر شروع به افشای سلفی‌هایی از حساب توئیتری مظنون کردند.

«سایوس» بطور آشکار از این حساب‌های توئیتری برای تهدید هنرپیشگان و سیاستمداران شامل «جیم کری» کمدین مشهور هالیوودی، «ران هووارد» هنرپیشه و سیاستمدارانی چون «جورج سوروس» سناتور «الیزابت وارِن» و سناتور «کریستن گیلیبرند» و دیگران، استفاده می‌کرده است.

این فرد در تهدیدات خود از تصاویر حوادث فجیع و سقوط هواپیما و قتل در کنار پیام‌های تهدیدآمیز برای کاربران هدف استفاده می‌کرده است. در آخر بیشتر تهدیدات خود می‌نوشته: «هر بار که از خانه بیرون می‌روید، عزیزانتان را خوب در آغوش بکشید».

برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }