آخرین خبرها

جانشین رائول و کریستیانو رونالدو/پیراهن شماره 7 رئال مادرید برای آزارطبق گزارش نشریه آس اسپانیا، باشگاه رئال مادرید می‌خواهد پیراهن شماره 7 را به ستاره جدیدش ادن آزار بدهد اما این شماره‌ در حال حاضر به ماریانو تعلق دارد. آزار در چلسی پیراهن شماره 10 را می‌پوشید اما در رئال مادرید این پیراهن به لوکا مودریچ تعلق دارد و او هم قبول نکرده که پیراهنش را به هم‌تیمی جدیدش بدهد. به این ترتیب باشگاه پیراهن شماره 7 را برای آزار در نظر گرفته است، پیراهنی که تا سال گذشته متعلق به کریستیانو رونالدو بود و با رفتن او به یوونتوس به ماریانو رسید.
رئال مادرید ادن آزار را با پیراهنی بدون شماره که پشت آن فقط نام این بازیکن نوشته شده بود به هواداران معرفی کرد. آخرین باری که رئال مادرید یک بازیکن را بدون شماره‌ به هوادارانش معرفی کرد، خامس رودریگس بود که سال 2014 از موناکو به سفیدهای مادرید پیوست و الان هم آینده‌اش مشخص نیست و رئال هم قصد ندارد نام او را در فهرست بازیکنانش برای فصل بعد ثبت کند.
برنامه رئال مادرید برای شماره آزار این است که پیراهن رونالدو را از ماریانو بگیرد چون او در یک فصلی که شماره 7 را پوشیده به هیچ عنوان نتوانست در حد صاحبان قبلی این پیراهن مانند رونالدو و رائول گونزالس ظاهر شود. در واقع عملکرد ماریانو آنقدر ضعیف بوده که تابستان امسال ممکن است از رئال مادرید جدا شود بخصوص که باشگاه تاتنهام هم برای خرید او ابراز تمایل کرده است. اگر انتقال او به تاتنهام قطعی شود آن وقت آزاری که در اکثر روزهای دوران بازیگری‌اش پیراهن شماره 10 را پوشیده باید به شماره 7 رضایت دهد. او از فصل 12-2011 شروع به پوشیدن پیراهن شماره 10 کرد و آن زمان برای لیل بازی می‌کرد. آزار در روزهای نخست ورودش به چلسی شماره 17 را پوشید چون این پیراهن در اختیار خوان ماتا بود.
برنامه دیگر رئال مادرید برای شماره پیراهن آزار دادن شماره 11 به اوست، پیراهنی که الان در اختیار گرت بیل است. بیل نیز در فهرست بازیکنان فروشی باشگاه قرار دارد اما هنوز نه ماریانو نه بیل هیچ مشتری دست به نقدی ندارند که حاضر شود حقوق بالای‌شان را بپردازد.
 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }