آخرین خبرها

حمله تند آزاده نامداری به جانشین عادل فردوسی پور/مواظب میثاقی های زندگی خود باشید

سایت بدون -آزاده نامداری مجری ممنوع التصویر و پرحاشیه صدا و سیما با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود به محمدحسین میثاقی تاخت و رفتار او را در قبال عادل فردوسی پور به باد انتقاد گرفت.

آزاده نامداری با انتشار عکسی از این دو نوشت: «همه ما روزی در زندگی مان یک محمدحسین میثاقی داشته ایم! کسی که بزرگش کرده ایم و به او خواندن آموخته ایم تا امروز در جایگاه ما بنشیند و برای مان دعای پس از مرگ بخواند. مواظب میثاقی‌های زندگی تان باشید!»

برچسب‌ها: , , , , ,

یک نظر

  1. مراقب نامداری های زندگی مان باشیم، کسی که به خاطر پیشرفت شغلی دین و حجاب را پلکان کرد و به همه دروغ گفت. ریاکاری کرد و بعد با مظلوم نمایی گفت قضاوتم کردند. کسی که خود دیگران را به بدترین شکل ممکن قضاوت می کند؛ از پرستو صالحی گرفته تا میثاقی…

    در پایان هم خدمت خانم نامداری عارض بشم که فردوسی پور نیازی به حمایت افراد بی اصالتی مثل شما نداره، ایشون رو برای معروف شدن خودتون دستمایه قرار ندید!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }