آخرین خبرها

خداحافظی ماهانه 1 میلیون کاربر اروپایی از فیس بوک

https://techcrunch.com/wp-content/uploads/2018/05/facebook-meetups-matchmaker-tinder1.png?w=730&crop=1

سایت بدون -گزارش‌های مالی جدید نشان می‌دهد فیس‌بوک کمترین نرخ رشد کاربران را در 6 سال اخیر تجربه می‌کند. بر این اساس این شرکت ماهانه یک میلیون کاربر فعال خود را در اروپا از دست می‌دهد.به گزارش خبرآنلاین، مارک زاکربرگ در گزارش مالی جدید خطاب به سهامداران هشدار داد که تغییر رفتار کاربران، درآمد شرکت را تحت تأثیر قرار داده و هزینه‌های مربوط به بالابردن امنیت و حفظ حریم خصوصی را بالابرده است.اما در مجموع درآمد فصل سوم این شرکت به رقم 13.73 میلیارد دلار رسید که 33 درصد نیز از مدت مشابه سال قبل بیشتر شده اما پیش‌بینی 13.78 میلیارد دلاری کارشناسان را برآورده نساخت. سود نیز به رقم 5.14 میلیارد دلار، به ازای هر سهم 1.76 دلار رسید. هزینه‌ها نیز به رقم 7.95میلیارد دلار رسید که 53 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل گزارش ‌شده است.
در هر حال کلیک روی تبلیغات و یافتن شرکای جدید تجاری باعث افزایش درآمد فیس بوک شده است اما تعداد کاربران فیس بوک که اینک 2.2 میلیارد نفر است، رو به کاهش گذاشته است.

برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }