آخرین خبرها

ده نصیحت که می تواند شما را پولدار کند

1 . حقوق نگیرید. شما با دریافت بهترین حقوق‌ها هم نمی‌توانید ثروتمند شوید.
2. حتی یک ریال از پولتان را هم سرمایه‌گذاری نکنید. سرمایه‌گذاری برای حفاظت از ثروت است، نه برای تولید ثروت، پس در قدم اول باید با پولتان پول بسازید و بعد از آن محافظت کنید.
3. تصور نکنید نوشیدن چای از دکه به جای نوشیدن قهوه در کافی‌شاپ یا استفاده از وسایل نقلیه عمومی به جای خودروی شخصی، شما را پولدار می‌کند. اینها فقط افسانه هستند. بهترین راه پس‌انداز پول، تولید پول بیشتر است.
4. یاد بگیرید کپی کنید.
5. هر وقت ثروتمند شدید، بیش از 2درصد از ثروتتان را در ایده شخصی سرمایه‌گذاری نکنید.
6. وارد کسب‌وکار با رقیب‌های زیاد نشوید. وارد کسب‌وکارهایی شوید که به صورت مونوپل یا تقریبا انحصاری است زیرا در چنین رقابت‌هایی، تقاضا بالاست، قیمت بالاست و تخصص و دانش آن مهارت نیز بالاست.
7. درباره مواردی که ارتباطی با پول و مادیات ندارند، مطالعه کنید. بعد آنها را به همدیگر ربط بدهید.
8. خوابیدن 8 ساعت در روز می‌تواند بهترین سرمایه‌گذاری شخصی‌تان باشد.
9. کنار افرادی باشید که دوستتان دارند و شما آنها را دوست دارید. از افرادی که بودن کنار آنها باعث اذیت ‌شدنتان می‌شود، دوری کنید.
10. شکرگزاری = فراوانی؛ شما می‌توانید برای هر آنچه در زندگی‌تان جاری است، شکرگزار باشید تا بیشتر از آن به فراوانی وارد زندگی‌تان شود.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }