آخرین خبرها

دیه گو مارادونا 26 سال حق ورود به آمریکا نداشت

سایت بدون – پس از بازی آرژانتین مقابل یونان در جام جهانی 1994 و آن گل فوق العاده دیه گو مارادونا اعلام شد که تست دوپینگ او مثبت شده ، مارادونا متهم بود که از ماده افدرین استفاده کرده است.افدرین یک دارو برای درمان احتقان بینی ( یک بیماری ریوی ) است که برای درمان، تب یونجه و آلرژی استفاده می شود ،مارادونا پس از بازی استفاده از هر گونه از ماده ممنوعه را رد کرد و گفت افدرین را ناآگاهانه برای رفع مشکلات تنفسی استفاده کرد.

پس از این حکم دولت آمریکا بلافاصله ویزای مارادونا را باطل کرد و او به آرژانتین بازگشت ، پس از آن مارادونا دیگر هرگز قدم به آمریکا نگذاشت. وی در سال 2018 تلاش کرد ویزا برای ورود به ایالات متحده دریافت کند ، اما یک بار دیگر این رد شد زیرا وی به رئیس جمهور دونالد ترامپ توهین کرده بود و او عروسک دست دیگران خوانده بود ، او همواره مخالف آمریکا بود و پیش از این هم به بوش هم حمله های تندی داشت.

منبع :مارکا

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }