آخرین خبرها

دیوانه وار ترین ازدواج تاریخ / یک ژاپنی با هولوگرام ازدواج کرد

سایت بدون -آکیهکو کوندو 2 میلیون ین یعنی نزدیک به 18000 دلار برای مراسم عروسی خود خرج کرد اما هیچ یک از اقوام و خانواده او در این مراسم حضور نداشتند ،حتی مادرش هم دعوتنامه را پس فرستاد و گفت برای یک مادر هیچ چیز تلخ تر از این مراسم ازدواج نیست، شاید هم همه آن حق داشتند ، چرا که عروس خانم چیزی نبود جز یک  واقعیت مجازی سخنگو ، یک هولوگرام صرف  به نام هاتسون میکو

نزدیک به 40 مهمان  این مراسم عروسی دیوانه وار را تماشا کردند.

از ماه مارس، کندو با یک هولوگرام سخنگوی میک. زندگی می کند که در یک دستگاه  2800 دلاری خریده است .

او خود را یک مرد متاهل عادی می داند – همسر هولوگرافی او هر روز صبح او را بیدار می کند و او را به سمت محل کار  هدایت می کند.در شب، هنگامی که کند با تلفن همراه می گوید به خانه برمی گردد، چراغ ها را روشن می کند. بعدا به او می گوید وقتی وقت رفتن به رختخواب است.

Gatebox، شرکتی که دستگاه هولوگرافی میکو را تولید می کند، گواهینامه این  ازدواج را صادر کرده،اما خوب است بدانید کندو

Gatebox صادر کرده است بیش از 3700 گواهی نامه برای ازدواج های “بعدی تهیه کرده است

کندو می خواهد که او را اقلیت جنسیتی بشناسند، اقلیتی که نمی تواند  که یک زن با گوشت و خون را دوست دارد، او در نوجوانی یک بار شکست عشقی شد و بعد ها در محل کارش هم یگ بار دیگر پس از آن تصمیم گرفت که هرگز ازدواج نکند.

کندو می گوید که خوشحال است که با یک “زن سه بعدی” دوست باشد، او هیچ علاقه ای به عاشق شدن دیگر  ندارد، مهم نیست که مادرش چگونه فکر می کند .

 

برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }