آخرین خبرها

رسوایی باردارشدن و زایمان زنی که در کما بود/ ورود آقایان ممنوع


سایت بدون -مدیرعامل شرکت مالک یک مرکز اقامتی درمانی در آمریکا پس از آن که یکی از بیماران آن در حالی که در کما و بیهوشی مطلق بود باردار شد و زایمان کرد، استعفا کرده است. پلیس در حال تحقیق درباره این اتهام تجاوز جنسی است.
استعفای بیل تیمونز از سوی اعضای هیأت‌رئیسه مرکز خدمات بهداشتی و پرستاری هسیندا پذیرفته شده است. او پس از آن ناچار به استعفا شد که یک زن در کلینیکی متعلق به شرکت تحت امر او، در حوالی شهر فینکس ایالت آریزونا، در حالی که به حالت نباتی و کاملا بیهوش بستری بود
 زایمان کرد.
این زایمان که گزارش شده روز ۲۹ دسامبر گذشته صورت گرفته در حالی روی داد که هیچ کدام از پرستاران و بهیاران این کلینیک حتی متوجه باردارشدن این بیمار نشده بودند و تنها زمانی متوجه آن شدند که چیزی به روز زایمان باقی نمانده بود. این بیمار که هویتش فاش نشده به گفته پرستاران در چند ماه گذشته ناله می‌کرده اما هیچ کدام از کسانی که از او نگهداری می‌کردند متوجه علت این ناله‌ها و تغییرات جسمی او نشده بودند. پلیس آریزونا تحقیقات جنایی با هدف کشف این تجاوز جنسی را آغاز کرده است. یکی از کارمندان این کلینیک که ۱۰ سال است خدمات شبانه‌روزی ارایه می‌کند، به شبکه سی‌بی‌اس آمریکا گفته است: «هیچ کس متوجه بارداری این زن نشده بود تا هنگامی که دیگر او پا به ماه (نزدیک زمان زایمان) شده بود.» گری اورمان، نایب‌رئیس شرکت هسیندا گفته است: «به هیچ‌چیز کمتر از رسیدگی کامل و پیدا کردن مسئول این واقعه هولناک راضی نخواهد شد. ما هر آن‌چه در توان داریم برای امنیت و سلامت تمامی بیماران و کارمندان‌مان به کار می‌گیریم.»
همزمان روزنامه نیویورک‌تایمز از اتهام‌های تازه علیه این شرکت گزارشی منتشر کرده که در آن از عدم توجه به حریم خصوصی بیماران به کما رفته هنگام حمام‌دادن به آنها و تعویض لباس‌هایشان حکایت دارد. مدیران این شرکت می‌گویند که پروتکل‌های مراکز خود را تغییر داده‌اند و از این پس هیچ کارمند مردی بدون همراهی یک همکار زن حق ورود به اتاق بیماران زن را ندارد. اداره کل بهداشت و درمان آریزونا هم گفته در حال بازرسی و ممیزی این گروه خدمات بهداشتی و پرستاری است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }