آخرین خبرها

زوج مرتضی پورعلی گنجی از بارسلونا می آید(عکس)

امروز تیتر اول بیشتر روزنامه های ورزشی دوحه به انتقال قریب الوقوع یکی دیگر از ستاره های کلیدی و سرشناس فوتبال اروپا به لیگ ستارگان اختصاص داشت، انتقالی که می تواند جذابیت های زیادی برای یکی از ستاره های فوتبال ایران در این کشور نیز داشته باشد.


به نوشته روزنامه های امروز دوحه از جمله العرب، توماس فرمایلن ملی پوش بلژیکی باشگاه بارسلونا با اتمام قراردادش در تیم محبوب کاتالان از جمله اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه العربی در تابستان بود که توافقات اولیه برای کوچ این مدافع به دوحه نیز به دست آمده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ستاره بلژیکی تا چند روز آتی قراردادش را در دوحه امضا می کند.


اضافه شدن فرمایلن به العربی آن هم به عنوان آخرین خرید خارجی باشگاه در تابستان باعث می شود تا پورعلی گنجی در کنار خود از یک مهره باتجربه به عنوان زوج خط دفاعی بهره ببرد، همکاری و تجربه ای که قطعا در پیشرفت بیش از پیش ستاره 28 ساله ایرانی تاثیر شگرفی خواهد داشت.

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }