آخرین خبرها

سرقت‌های 20 میلیاردی زن و شوهر جوان

سایت بدون – زن و شوهری که به ‌همراه همدست‌شان 20 میلیارد ریال از خانه‌های شهروندان سرقت کرده‌اند، دستگیر شدند و اعتراف کردند با تخریب در خانه‌ها دست به دزدی می‌زدند. به گزارش خبرنگار ما، یکی از ساکنان شهرری روز هفتم دی‌ماه به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اعلام کرد: سارق یا سارقان با تخریب قفل در آکاردئونی آپارتمانم واقع در محله دولت‌آباد اموالی را از قبیل 500 گرم طلاجات، آینه و شمعدان نقره، اجناس دکوری گران‌قیمت در مجموع به ارزش تقریبی هفت میلیارد ریال سرقت کرده‌اند.
کارآگاهان در تحقیقات میدانی فهمیدند سارقان دو مرد و یک زن بودند که با پژو 206 به محل سرقت رفتند و یکی از مردان همراه زن درحالی‌که صورتشان را با ماسک پوشانده بودند، وارد ساختمان شد و پس از سرقت هر سه از محل گریختند.
تصاویر به‌دست‌آمده از متهمان در اختیار تیم تخصصی سرقت منازل قرار گرفت و کارآگاهان در ادامه موفق شدند یکی از مردان سارق را که پیش‌تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده بود، شناسایی کنند. آنها متهم را در عملیاتی پلیسی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعدادی اموال مسروقه را کشف کردند.
مأموران در ادامه تحقیقات پلیسی به همسر متهم مظنون شدند و این زن را نیز همراه شوهرش به پلیس آگاهی منتقل کردند. متهمان در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف و همدست‌شان را معرفی کردند. به این ترتیب متهم سوم نیز در مخفیگاهش دستگیر و تعدادی اموال مسروقه از او کشف شد.
سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی، سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: تاکنون متهمان به پنج فقره سرقت منزل با تخریب قفل در ورودی و بالارفتن از بالکن اعتراف و کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را 20 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اموال کشف‌شده از متهمان به مال‌باختگان تحویل داده شد و هر سه متهم با دستور قضائی روانه زندان شدند.

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }