آخرین خبرها

سلطان شبکه‌های اجتماعی/کریستیانو رونالدو از هر پست تبلیغاتی در اینستاگرام چقدر درآمد دارد؟

http://as01.epimg.net/tikitakas/imagenes/2018/01/20/portada/1516473234_553290_1516473724_noticia_normal.jpg

کریستیانو رونالدو شاید در کنار لیونل مسی در زمین فوتبال دنیای متفاوتی نسبت به دیگران داشته باشند اما بر اساس آخرین پژوهش‌ها، فوق‌ستاره پرتغالی بیرون زمین هم یکی از تاثیرگذارترین چهره‌ها محسوب می‌شود. اگرچه بحث درباره اینکه کدام‌یک از این دو بهترین‌های تاریخ فوتبال هستند، شاید تا همیشه ادامه داشته باشد اما از جهت شبکه‌های اجتماعی تفاوت زیادی به چشم می‌خورد و مسی حضور بسیار کمرنگ‌تری در شبکه‌های اجتماعی دارد. آن طور که کمپانی معتبر و بزرگ KPMG آمار داده، مجموع دنبال‌کنندگان رونالدو در فیسبوک، اینستاگرام و توییتر 340 میلیون نفر هستند در حالی که نفرات بعد در میان فوتبالیست‌ها، نیمار با 205 میلیون نفر، مسی با 189 میلیون نفر (البته مسی توییتر ندارد)، خامس رودریگس با 91 میلیون نفر و گرت بیل با 83 میلیون نفر هستند.
اگر نخواهیم فوتبال را ملاک قرار دهیم اوضاع بدتر می‌شود و ستارگان ورزش‌های دیگر حتی به رونالدو نزدیک نمی‌شوند. لبرون جیمز با 106 میلیون فالوئر نفر اول رشته‌های غیر از فوتبال است، استیفن کاری با 43 میلیون، کانر مک گرگور با 42 میلیون نفر و کوین دورانت و رافائل نادال با 37 میلیون فالوئر در رده‌های بعدی قرار دارند.
بازیکن یوونتوس حتی از ورزش فراتر رفته و در دنیای محبوبیت میان سلبریتی‌ها بی‌نظیر است. بعد از رونالدو، در میان غیرورزشی‌ها جاستین بایبر با 284 میلیون فالوئر اول است، تیلور سوییفت با 268 میلیون فالوئر نفر بعدی است و باراک اوباما با 176 میلیون فالوئر، دونالد ترامپ با 90 میلیون فالوئر و پاپ فرانسیسکو با 11 میلیون فالوئر نفرات بعدی هستند.
با حضور پررنگ و تاثیرگذار رونالدو می‌توان او را موثرترین مرد جهان در شبکه‌های اجتماعی دانست با این وجود رونالدو پشت سر دو زن قرار دارد، از این جهت که کایلی جنر و سلنا گومز بابت هر پست در اینستاگرام بیشتر از او دریافت می‌کنند. جنر و گومز که به ترتیب 116 میلیون و 144 میلیون فالوئر دارند، برای هر پست در اینستاگرام به ترتیب یک میلیون دلار و هشتصدهزار دلار می‌گیرند اما رونالدو با 143 میلیون فالوئر در اینستاگرام از هر پست در این شبکه اجتماعی 750 هزار دلار درآمد دارد.
منبع: مارکا

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }