آخرین خبرها

عجمان با مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال احساس خوشبختی می کند(عکس)

سایت بدون -تیم فوتبال عجمان که سال گذشته مامه تیام، مهاجم آفریقایی سابق استقلال را دراختیار داشت، فصل را با قرار گرفتن در رده هفتم در لیگ برتر امارات به پایان رساند، اما مسوولان این باشگاه به دلیل نتایجی که مطابق انتظارشان نبود تصمیم به ایجاد تغییراتی در تیم گرفتند.

باشگاه عجمان امارات برای حضور در فصل جدید سهمیه خارجی خود را مشخص کرده بود که پنج‌شنبه شب از چهارمین بازیکن خارج رونمایی کرد؛ کسی که همانند تیام از باشگاه استقلال به این تیم رفت.

در بیانیه باشگاه عجمان بعد از جذب گادوین منشا، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال آمده است: “عجمان کار و پرونده جذب بازیکنان خارجی را با عقد قرارداد با گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای تمام می‌کند.

باشگاه عجمان پرونده بازیکنان خارجی را با گادوین منشا ۳۰ ساله از تیم استقلال ایران، با انتقالی آزاد به مدت دو فصل به بست تا خط حمله خود را برای فصل آینده تقویت کند.

با قرارداد گادوین منشا، پرتقالی‌ها(لقب تیم عجمان)، ۴ بازیکن خارجی متمایز در تمام خطوط دارند و منشا که از آمادگی بدنی عالی، قدرت بدنی خوب و تکنیک بالایی برخوردار است، آمده تا عجمان را به جایگاه واقعی خود برگرداند.”

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }