آخرین خبرها

علی دایی دلیل امنیت کربلا و عراق است

سایت بدون -علی دایی بی شک بزرگترین جامانده مربیان فوتبال ایران است که این روزها برای زیارت حرم امام حسین به کربلا سفر کرده است.


سفر دایی به کشور عراق، چند روز پس از حکم فدراسیون جهانی فوتبال و سلب میزبانی از عراقی ها در راه جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 اتفاق افتاده و همین هم دلیلی شده تا علی نوری با انتشار عکسی در توئیتر خود به تصمیم فیفا اعتراض کند.


علی نوری خبرنگار عراقی با انتشار عکس علی دایی که هنوز هم بهترین گلزن تاریخ فوتبال جهان به شمار می رود، نوشته است :« ستاره فوتبال جهان از کربلا دیدن می کند. آیا این نشانه ای نیست که در عراق صلح، آرامش و امنیت برقرار است؟ فدراسیون جهانی فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در مورد این عکس توضیح بدهند.»

تیم ملی عراق در گروه سوم رقابت های راهیابی به جام جهانی 2022 و جام ملت های آسیای 2023 با تیم های ایران، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج هم گروه است.

گفتنی است فیفا کشور عراق را به دلیل آنچه ناامنی در ورزشگاه ها خوانده از میزبانی در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 محروم کرده است.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }