آخرین خبرها

علی رضا حقیقی دروازه بان خوش تیپی که 21 ماه است تیم نداردعلیرضا حقیقی کم‌کم به بازیکنی تبدیل می‌شود که همه فراموشش کرده‌اند. دروازه‌بان ثابت تیم ملی در جام جهانی 2014 که مشخص نیست چرا در رده باشگاهی اینقدر آمار ضعیفی به نام خود ثبت کرده.
حقیقی از فصل 2012-2011 که به عضویت روبین‌کازان در آمده تا امروز که حدود 9 سال از آن مقطع می‌گذرد، فقط 55 بازی باشگاهی انجام داده. یعنی به طور متوسط و به ازای هر فصل 6 بازی. نکته جالب اینکه 12 بازی از این دیدارها را حقیقی در دسته دو پرتغال انجام داده است.
حقیقی بعد از نیم فصل بازی در اسکیلستونا و سقوط به لیگ یک سوئد، پیراهن سونسوال را پوشید اما هرگز به ترکیب اصلی این تیم نرسید. حقیقی آخرین بار در تاریخ 5 نوامبر 2017 (14 آبان 96) درون دروازه اسکیلستونا ایستاد و 3 بار مقابل مهاجمان سیریوس مغلوب شد. در پایان همان فصل، اسکیلستونا با حقیقی عنوان ضعیف‌ترین خط دفاع لیگ برتر سوئد را به خود اختصاص داد.
حدود 21 ماه از آخرین بازی حقیقی می‌گذرد اما آخرین باری که او روی نیمکت نشست و در فهرست سونسوال قرار گرفت، مربوط به 5 مه ‌2018 و تقابل سونسوال با هاماربی است، یعنی 15 اردیبشهت 97 که او برای آخرین بار روی نیمکت نشست. علیرضا حقیقی که خبر مذاکره‌اش با بلدیه‌اسپور ترکیه منتشر شد هنوز با هیچ باشگاهی به توافق نرسیده و همین باعث شده تا دوران دوری او از فوتبال بیشتر شود. باید ببینیم آیا دروازه‌بان سابق تیم ملی می‌تواند باشگاهی اروپایی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کند یا در 32 سالگی به ایران برمی‌گردد و پیراهن تیمی لیگ برتری را می‌پوشد؟

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }