آخرین خبرها

عکس | لوگوی پرماجرای سریال جدید افخمی

سایت بدون – علیرضا افخمی معتقد است چشم جهان‌بینِ لوگوی «احضار» با مضمون این سریال رمضانی مطابقت دارد.

ماه رمضان سال گذشته سریال‌ «زیرخاکی» جلیل سامان روی آنتن رفت و لوگوی آن توجه بسیاری را به خود جلب کرد؛ یک نوشته عبری که به زودی توسط برخی رسانه‌ها ترجمه شد؛ «عتیقه دزدهای اسرائیلی».  

حالا نوبت به یک لوگوی پرماجرای دیگر رسیده که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اگرچه تیزر منتشرشده هم حرف و حدیث‌هایی به دنبال داشت. سریالی با موضوع عرفان‌های کاذب و جلسات احضار روح به کارگردانی علیرضا افخمی. کارگردان این مجموعه رمضانی اعتقاد دارد که وجود چشم جهان‌بین در لوگوی این سریال با موضوع و مضمون آن همخوانی دارد. 

عکس | لوگوی پرماجرای سریال جدید افخمی

چند سالی است که در میانِ سریال‌های ماه رمضانی جای مجموعه‌ای ماورائی خالی بود. حالا افخمی بعد از سال‌ها غیبت با موضوع نقد عرفان‌های کاذب به تلویزیون برگشته است. اوج‌گیری ساخت چنین سریال‌هایی در میانه دهه ۸۰ بود و سردمدار ساخت این سریال‌ها همین کارگردان با «او یک فرشته بود». ساخته جدید افخمی نقد عرفان‌های کاذب و تأثیر این باورهای غلط بر زندگی خانواده‌ها و در نهایت جامعه است.

سریال «احضار» محصول جدید سیمافیلم است و قرار است در شب‌های ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش شود. در این مجموعه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی بازی می‌کنند و افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، خیام وقارکاشانی، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایی نیز به گروه بازیگران اضافه شده‌اند.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }