آخرین خبرها

فرهاد مجیدی مربی استقلال شد/شماره 7 محبوب دستیار شفر

فرهاد مجیدی به عنوان مربی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.

سایت بدون -فرهاد مجیدی شماره 7 محبوب آبی ها که گلهای خاطره انگیزی برای این تیم به ثمر رسانده بعد از مذاکرات طولانی مدت با مسئولان اشگاه استقلال و وینفرد شفر به عنوان مربی تیم استقلال انتخاب شد. امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در این باره گفت:« آقای مجیدی از بازیکنان ممتاز و شاخص تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شوند و ضمنا در شرایط سنی کاملا مناسبی برای انتقال تجربیات فنی هستند ضمن اینکه سابقه همکاری با آقای شفر را نیز دارند و در جمیع و جهات و پس لط مذاکرات بین طرفین تصمیم کرفتیم ایشان را به کادرفنی اضافه کنیم .»

مجیدی که سابقه کا با شفر را دارد بعد از جلسات متعددی که با این مربی و مسئولان استقلال داشت به عنوان دستیار این مربی از نیم فصل دوم روی نیمکت آبی پوشان خواهد نشست.

مجیدی دارای مدرک بین المللی مربیگری است و مشکلی برای نشستن روی نیمکت تیم استقلال ندارد و حضور وی می تواند برای هواداران استقلال خبر خوبی محسوب شود.

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }