آخرین خبرها

قاب گوشی 8 هزار دلاری برای هواداران بازی تاج و تخت(عکس)

سایت بدون -اگر اهل دنبال کردن خبرهای دنیای فناوری باشید احتمالا حداقل یک بار نام شرکت روسی Caviar را شنیده اید، این شرکت قاب های گران قیمت ویژه گوشی های هوشمند را تولید می کند و این بار نیز به سراغ ساخت قاب هوشمند برای گوشی های تاشو سامسونگ رفته است.

در شرایطی که سرنوشت گوشی های تاشو سامسونگ هنوز نامشخص است، شرکت روسی Caviar تصمیم گرفته یک قاب گوشی تاشو اختصاصی تولید کند. قاب جدید گوشی تاشو سامسونگ با طرح سریال بازی تاج و تخت وارد بازار می شود و احتمال می رود بسیاری از افراد نیز از این قاب استقبال کنند.

تا این لحظه بر اساس اعلام رسمی شرکت روسی، تنها هفت واحد از این قاب ها طراحی شده و برای پیش سفارش در دسترس است و افرادی که مایلند تعداد بیشتری از این قاب ها سفارش دهند باید تا شروع فروش رسمی گوشی تاشو سامسونگ صبر کنند.

این قاب ها با ترکیبی از کربن، چرم و البته طلا طراحی شده است. قیمت این قاب ها در روسیه برابر با ۷،۷۰۰ دلار و این محصول برای مخاطبان جهانی حتی بالاتر از ۸،۱۸۰ دلار به فروش می رسد.

برچسب‌ها: , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }