آخرین خبرها

مارکا خبر داد/لیونل مسی به تیم ملی آرژانتین برمی گردد

سایت بدون -لیونل مسی به تیم ملی آرژانتین برخواهد گشت! این خبر می تواند برای بسیاری از هواداران این تیم ، خبری خوب باشد چرا که در ماه ژوئن قرار است تیم آرژانتین در رقابتهای کوپا آمریکا شرکت کند . این رقابت ها در کشور برزیل برگزار می شود و حضور لیونل مسی می تواند برای این تیم یک نقطه قوت باشد .

خبر این است که ستاره بارسلونا در حال برنامه ریزی است که دوباره پیراهن آبی و سفید کشورش را برتن کند، این خبری است که کلویدو پیا رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین داده است ، او با مسی در فینال کوپا لیبرتادورس بین بوکاجونیورز و ریور پلاته دیدار کرد ، پیا درباره بازگشت مسی می گوید:«لئو هرگز تیم ملی را ترک نکرده ، من هیچ شکی ندارم که او هر زمانی که دعوت شود به تیم ملی برمی گردد»

مسی پس از جام جهانی که چندان برای آرژانتین جام موفقیت آمیزی نبود ، تصمیم گرفت که مانند کریستانو رونالدو مدتی را از تیم ملی مرخصی بگیرد.

برنامه ریزی این است که لیونل مسی در بازی های دوستانه شرکت نمی کند و پس از پایان لیگ قهرمانان اروپا برای کوپا آمریکا به تیم ملی ملحق می شود.

منبع:مارکابرچسب‌ها: , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }