آخرین خبرها

معرفی اپلیکشن/دوستی با طبیعت؛ افزایش تمركز

با یک اپلیکشن محبوب آشناشوید. اپلیكیشنی كه هم در گوشی‌های اندروید و هم آیفون، محبوبیت بالایی دارد. Forest به شما كمك می‌كند تمركز خود را روی مسائلی مثل درس و كار بیشتر كنید. پیش از این با اپلیكیشن‌هایی كه به شما كمك می‌كنند گوشی‌های خود را برای ساعتی كنار بگذارید و به قول معروف دیس‌كانكت شوید، آشنا شده‌اید.
 Forest از همین گروه است و به شما كمك می‌كند برای چند ساعت به گوشیتان دست نزنید و با تمركز بیشتری به كارتان برسید، اما آنچه Forest را از اپ‌های مشابه متمایز می‌كند، گیمیفیكیشنی است كه در این اپ وجود دارد. در واقع زمانی كه این اپ را فعال می‌كنید، یك تایمر در گوشی فعال می‌شود و همراه با جلو رفتن زمان، یك نهال كوچك نیز در گوشی شما در حال رشد است. اگر زودتر از زمان تعریف شده از اپلیكیشن خارج شوید، درخت از بین می‌رود و امتیازی به‌دست نمی‌آورید. اما اگر تا بزرگ شدن درخت صبر كنید، این درخت به باغچه مجازی شما اضافه می‌شود. نكته هیجان‌انگیز ماجرا بیرون از گوشی شما اتفاق می‌افتد، چراكه شركت تولیدكننده این اپلیكیشن به‌جای هر درخت مجازی كاشته شده توسط كاربران، یك درخت واقعی در دنیا می‌كارد. خبر بد این است كه كاربران آی‌اواس باید دو دلار برای این اپ پرداخت كنند.

برچسب‌ها: , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }