آخرین خبرها

نحوه مخفی كردن عكس‌های شخصی در آیفون

سایت بدون -تلفن‌های همراه آیفون را باید از محبوب‌ترین محصولات جهان دانست. این تلفن همراه امكانات و قابلیت‌های زیادی را به كاربران خود ارائه می‌دهد، ولی یكی از موارد بسیار مهم برای كاربران این تلفن‌های همراه این است كه امنیت دستگاه آنها در بالاترین سطح ممكن تامین شود. بخشی از این امنیت به قابلیت‌های پیش‌فرض داخلی این تلفن همراه و سیستم‌عامل iOS بستگی دارد، ولی بخش دیگری از این موضوع به قابلیت‌هایی بازمی‌گردد كه كاربر باید آنها را روی دستگاه خود فعال كند. این قابلیت‌ها معمولا در بیشتر موارد ناشناخته باقی می‌مانند و به همین دلیل قصد داریم یكی از این موارد را به شما آموزش بدهیم. این قابلیت، امكان مخفی كردن عكس‌های شخصی در تلفن‌های همراه آیفون یا همان سیستم‌عامل iOS است. این عكس‌ها در بسیاری از نرم‌افزارهای مختلف قابل رویت هستند و مشاهده شدن آنها در این نرم‌افزارها را باید یك موضوع دردسرساز دانست، زیرا برخی از تصاویر شما شخصی هستند و علاقه‌ای ندارید آنها را در نرم‌افزارهای مختلف مشاهده كنید. به همین دلیل باید بدانید می‌توانید در بسیاری از نرم‌افزارها این تصاویر را مخفی كنید. برای این كار سراغ استفاده از قابلیت‌های داخلی دستگاه خود می‌روید، بخش عكس‌ها را باز كرده و قابلیت بسیار ساده‌ای را برای دستگاه فعال می‌كنید.
 ابتدا به بخش عكس‌های خود یا همان نرم‌افزار Photos در آیفون بروید.
 گزینه اشتراك‌گذاری یا Share را انتخاب كنید.
 در منوی باز شده روی گزینه Hide بزنید.
 یك پیام برای شما باز می‌شود كه حاكی از این است كه می‌توانید عكس‌هایی را در این بخش انتخاب كنید تا در
 Moments، Collections و Year views نمایش داده نشوند.
 عكس‌های اصلی مورد نیاز برای مخفی شدن را انتخاب كنید تا به فهرست شما اضافه شوند.
البته به یاد داشته باشید یكی از مشكلات اصلی این است كه عكس‌های شما هنوز در بخش آلبوم تصاویر قابل رویت هستند، ولی همین امر كه در قسمت‌های عمومی‌تری مانند موارد یاد شده حاضر نخواهند بود، یك مزیت به حساب می‌آید. با این وجود در صورتی كه می‌خواهید تمام عكس‌های خود را مخفی كنید، بهتر است سراغ استفاده از نرم‌افزارهای قفل كننده محتوای دستگاه بروید كه از قابلیت‌های داخلی آیفون به حساب نمی‌آید.

برچسب‌ها: , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }