آخرین خبرها

نیم میلیارد کاربر، سهم روزانه استوری اینستاگرام


مدیرعامل فیس‌بوک در تازه‌ترین اظهار نظر خود از ثبت رکوردی جدید در اینستاگرام خبر داد. سایت بدون «مارک زاکربرگ» در این باره گفت: بر اساس آمار‌های جدید، استوری که بخش محبوب کاربران اینستاگرام محسوب می‌شود در ژانویه 2019 روزانه بیش از 500 میلیون کاربر فعال داشته است و به بیان دیگر نیمی از یک میلیارد کاربر فعال اینستاگرام از قابلیت استوری این شبکه استفاده می‌کنند، این در حالی است که این رقم در ژوئن 2018 حدود 400میلیون نفر بوده است.
زاکربرگ معتقد است استوری اینستاگرام، روند بازی را تغییر داده و این شبکه اجتماعی در حال عبور از فیس‌بوک است. طبق آماری که مدیرعامل فیس‌بوک ارائه داده است، تعداد کاربران اینستاگرامی که در سال 2017 از قابلیت استوری آن استفاده کرده‌اند 300 میلیون نفر و در سال 2016 یعنی نخستین روزهای رونمایی از این قابلیت اینستاگرام، تنها 100میلیون نفر بوده است پس افزایش روزافزون میزان استفاده از این قابلیت، نشان از موفقیت‌آمیز بودن آن دارد. مدیرعامل فیس‌بوک همچنین با اشاره به برنامه‌هایش درسال جدید میلادی گفت: امروزه خانواده اپلیکیشن‌های فیس‌بوک یعنی مسنجر، واتس اپ، اینستاگرام و فیس‌بوک 2.7میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و از آنجا که قصد داریم این اپلیکیشن‌ها را یکپارچه کنیم، به‌دنبال افزایش قابلیت‌های بیشتر هریک از آنها هستیم. وی ادامه داد: در سال‌جاری استوری‌های اینستاگرام شخصی‌تر خواهند شد و همچنین قصد داریم که پرداخت‌های مالی از طریق واتس اپ را در کشورهای بیشتری گسترده کنیم. برای بخش‌های تجاری و خرید اینستاگرام نیز قابلیت‌های جدیدی ارائه می‌دهیم و امنیت و رمزگذاری این اپلیکیشن‌ها بیشتر خواهد شد.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }