آخرین خبرها

واکنش ادن آزار به درخواست هواداران برای ماندن در چلسی: خودکار کجاست؟

سایت بدون – ادن آزار هافبک بازیساز بلژیکی تیم چلسی در مراسم معرفی برترین‌های فصل اخیر این تیم که در آن سه جایزه کسب کرد، هواداران را به ماندن در استمفوردبریج امیدوار نگه داشت. گفته می‌شود آزار در پایان فصل از چلسی جدا می‌شود و به رئال‌مادرید می‌رود؛ تیمی که بارها نسبت به آن و سرمربی‌اش زین‌الدین زیدان ابراز علاقه کرده است. در حالی که برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند بازی خانگی اخیر چلسی در لیگ اروپا مقابل اینتراخت فرانکفورت ممکن است آخرین بازی آزار در استمفوردبریج باشد، او احتمال ماندنش در این تیم را رد نکرد. آزار یک سال دیگر با چلسی قرارداد دارد اما اگر قراردادش را با این تیم تمدید نکند -اتفاقی که هنوز برای انجامش موافقت نکرده- چلسی ممکن است در پایان فصل آینده او را به‌عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد، به همین دلیل تابستان امسال او یا باید به تمدید قراردادش رضایت دهد یا اینکه به تیمی دیگر برود و رئال‌مادرید محتمل‌ترین مقصد برای این بازیکن 28ساله است. او در مراسم معرفی بهترین‌های فصل چلسی در واکنش به هوادارانی که تشویقش می‌کردند و خواهان عقد قرارداد جدیدی میان او و آبی‌های لندن شدند، خیلی خونسردانه گفت: «خودکار کجاست؟» 24 ساعت پیش از این ماجرا آزار گفته بود به آینده‌اش فکر نمی‌کند و تنها هدفش در حال حاضر بردن جام با چلسی است.
او در این مراسم، 3 جایزه بهترین بازیکن فصل از نگاه بازیکنان تیم، بهترین بازیکن فصل از نگاه هواداران و بهترین گل فصل را برد.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }