آخرین خبرها

وقتی تام هنکس جای رابرت دنیرو را گرفت

وقتی تام هنکس جای رابرت دنیرو را گرفت

سایت بدون – نقشی که تام هنکس در فیلم سینمایی «بزرگ» بازی کرد، در ابتدا قرار بود به وسیله رابرت دنیرو ایفا شود.

به گفته الیزابت پرکینز همبازی تام هنکس در فیلم «بزرگ»، قرار نبود هنکس در نقش اصلی این فیلم سینمایی بازی کند.

پرکینز که در این فیلم کمدی محصول ۱۹۸۸ در مقابل تام هنکس بازی کرده بوده، در برنامه زنده اندی کوهن اعلام کرد، قرار بود یک بازیگر مشهور دیگر پیش از انتخاب تام هنکس نقش جاش باسکین را بازی کند.

پرکینز ۶۰ ساله گفت: رابرت دنیرو برای بازی در نقش جاش انتخاب شده بود؛ اما بعداً به دلیل تداخل برنامه‌های دنیرو، این توافق به هم خورد و عوامل فیلم سراغ تام هنکس رفتند.

وی افزود: به نظر من این فیلم با بازی دنیرو کاملاً متفاوت ساخته می‌شد. من تست بازیگری ام برای حضور در این فیلم را با رابرت دنیرو انجام داده بودم. با بازی رابرت دنیرو این فیلم کمی به فیلم‌های ترسناک شبیه می‌شد!

فیلم سینمایی «بزرگ» داستان پسر بچه‌ای است که آرزو می‌کند، بزرگ شود و این آرزو برآورده می‌شود. اما مشکلات زیادی برای او به وجود می‌آید و نهایتا تصمیم می‌گیرد به کمک دوستش دوباره به شکل اولیه خود بازگردد. این فیلم با واکنش مثبت منتقدان روبرو شد و در گیشه هم موفق عمل کرد.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }