آخرین خبرها

وقتی گرث بیل در شب تلخ رئال مادرید می خندد(عکس)

سایت بدون -شکست سنگین رئال مادرید در آمریکا مقابل رقیب همشهری‌اش اتلتیکو که با نتیجه عجیب و غریب 7-3 اتفاق افتاد هواداران رئال را در شوک  فرو برده اما یکی از خبرهای حاشیه‌ای این شکست که روی زخم رئالی‌ها نمک پاشیده واکنش گرت بیل، ستاره ولزی این تیم، به شکست سنگین رئال است.

رابطه گرت بیل و رئال مادرید در تابستان اخیر با فراز و نشیبهای زیادی همراه بوده. زین‌الدین زیدان با شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی به وضوح اعلام کرد که گرت بیل در برنامه‌های فصل آینده او جایی ندارد و از مدیران رئال خواست او را در فهرست فروش باشگاه قرار دهند.

اما گرت بیل با وجود صراحت زیدان تلاش می‌کرد تا در تمرینات پیش‌فصل رئال خود را ثابت کرده و به نظر می‌رسید شخصاً علاقه و قصدی برای ترک رئال ندارد. حتی مدیر برنامه‌های بیل چندی پیش از رفتار زیدان با ستاره ولزی و صحبت‌هایش درباره او انتقاد کرده بود.

درحالیکه ظرف روزهای اخیر شایعات زیادی درباره پیوستن گرت بیل به باشگاهی چینی و حضور او در لیگ چین منتشر شده بود واکنش دیروز گرت بیل به شکست سنگین شاگردان زیدان برای بسیاری از ناظرین واکنشی معنادار تصور شده است.

گرت بیل درحالیکه روی نیمکت ذخیره‌های رئال نشسته بود و در حالیکه دیگر بازیکنان رئال با قیافه‌هایی عبوس بازی را تماشا کرده و مشخصاً از شکست تلخ تیم‌شان ناراحت بودند، خنده گرت بیل در تصاویر مخابره شده در بازی دیشب همه نگاه‌ها را به او جلب کرده بود.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }