آخرین خبرها

پیشنهادهای اشک آور/شاهکارهای سینمایی که قطعا شما را به گریه می اندازند

سایت بدون – بعضی وقت ها نیاز دارید که گریه کنید اما نمی توانید، خوب چه کار باید کرد؟ شاید یک راه ساده این باشد که یک فیلم را انتخاب کنید و ببینید و پس از آن با خیال راحت به چشم هایتان اجازه دهید که اشک ها را روان کنید

در این مطلب به 40 فیلم شاهکار و غمگین جهان می پردازیم

ولنتاین غمگین(Blue Valentine)
این فیلم با بازی میشل ویلیامز و رایان گاسلینگ ، گذشته و حال را چنان در هم می انگیزد که از خودمان بپرسیم :آیا عشق کافی است ؟

Slide 3 of 40: While talking toys are entertaining for the whole family, when Andy grows up in the third film, adults will weep. 

داستان اسباب بازی 3(toy story3)

داستان اسباب بازی ها همواره جذاب است و سرگرم کننده است اما نه وقتی که اندی بزرگ می شود و دیگر اسباب بازی ها برایش جذابیت ندارند

ستاره ای متولد شده است ( A Star Is Born )

Slide 4 of 40: Every time you watch it you know how it will end, but every time it hurts just the same.

هر بار که آن را تماشا می کنید می دانید که چگونه به پایان خواهد رسید ، اما هر بار هم به اندازه بار اول دردآور است

Image result for ‪About Time فیلم‬‏

درباره زمان (About Time)

ترکیبی از سفر درزمان و عشق که باعث می شود شما بخندید ، گریه کنید ، تشویق کنید و در نهایت به درون کاناپه فرو برید.

در جستجوی خوشبختی (The Pursuit of Happyness)

براساس داستان واقعی مردی بی خانمان که سعی می کند فرزند خردسال خود را در اختیار داشته باشد ، این قصه با بازی ویل اسمیت و پسرش ، باعث می شود غم در درون قلب شما جایی محکم داشته باشد.

Slide 7 of 40: Mandy Moore and Shane West play teens from different sides of the tracks, which only gets more complicated when they fall in love and one of them must die.

پیاده روی به یاد ماندنی (A Walk to Remember)

داستان عشقی با بازیبازی شین وست و مندی مور که از روی کتابی به همین عنوان نوشته نیکلاس اسپارکس این عشق سرکش جوانی زمانی تبدیل به درام می شود که یکی از این دو باید بمیرند

Boyhood film.jpg

پسربچگی (Boyhoo)

تماشای پسری که در میان مشکلات خانوادگی 12 سال را پشت سر می گذاردو و مسائل عمدهٔ زندگی خانوادگی، تأثیر مدرسه و اجتماع در او و رنج‌ها و تردیدهای نوجوانی وی در این باره را نشان می دهد ، کم لحظه تاثیر گذار ندارد.

Slide 9 of 40: Julianne Moore will break your heart in this raw story about the all-too-common Alzheimer's disease.

هنوز آلیس (Still Alice)
جولیان مور قلب شما را در این داستان که درباره بیماری بسیار شایع آلزایمر است خواهدشکست

Image result for titanic' The real-life story is tragic enough without the added romance between Leonardo DiCaprio and Kate Winslet's character's.

تایتانیک(Titanic)
داستان واقعی این کشتی به اندازه کافی غم انگیز است بدون اینکه عاشقانه ای ناکام بین شخصیت های لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت هم به آن اضافه شده باشد

Slide 12 of 40: This 1995 gem will strike a chord with anyone who has ever been impacted by a fantastic teacher.


قطعه موسیقی آقای هولاند ( Mr. Holland’s Opus )

این فیلم که در سال 1995 ساخته شده است ، هرکسی را که یک معلم فوق العاده داشته را تحت تاثیر قرار خواهد داد

Image result for If Beale Street Could Talk


اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند ( If Beale Street Could Talk )

داستان باری جنکینز ،داستان یک زن باردار در اوایل دهه 1970در محله هارلم که در تلاش برای اثبات بی گناهی نامزدش است

https://www.closerweekly.com/wp-content/uploads/2017/09/the-notebook.jpg?w=1180&h=500&crop=1

نوت بوک(The Notebook)
راشل مک آدامز و رایان گاسلینگ طوری بازی می کنند که انگار واقعاً جنا روولندز و جیمز گارنر هستند که می توانند اشک ها را جاری کنند

Slide 15 of 40: This intimate portrayal of Stephen Hawking's heartbreaking love story will have you blubbering by the end.

تئوری همه چیز(The Theory of Everything)
این تصویر صمیمی از داستان عاشقانه و دلخراش استفن هاوکینگ باعث می شود تا پایان قیلم همراه شوید.

Slide 16 of 40: This 1993 drama about Chinese-American daughters and their mothers, based on Amy Tan's novel, will have you missing your mom like crazy. 

باشگاه جوی لاک( The Joy Luck Club )
این درام که در سال 1993 درباره دختران چینی-آمریکایی و مادران آنها ، بر اساس رمان امی‌تان ساخته شده ، باعث می شود که اگرمادرتان را از دست داده اید به شدت با آن ها همدردی کنید

Image result for Moonlight 2016

مهتاب ( Moonlight )

برای تماشای داستان پسری سیاه پوست که با مادری معتاد و تبعیض های جامعه که برنده جایزه اسکار شده ، نیاز به یک جعبه دستمال در کنارتان دارید!

Image result for ‫فیلم stepmom 1998‬‎

نامادری stepmom

داستان فیلم در مورد مادر بیماری هست که به دنبال حل و فصل قضیه زن جدیدی است که وارد زندگی شوهر سابقش شده است زیرا او نامادری آینده فرزندانش است

Image result for ‪The Fault in Our Stars فیلم‬‏

بخت پریشان The Fault in Our Stars

هیچ چشمی توانایی خشک ماندن ندارد وقتی که دارد داستان عشق میان دو نوجوان در بحبوحه نبرد با سرطان را تماشا می کند

Slide 21 of 40: This Palme d'Or-winning film follows a devoted elderly couple as their relationship faces its greatest challenges.

عشق amour

این فیلم داستان چالش های یک زوج سالخورده را نشان می دهد، غم این فیلم یک نخل طلا را به همراه داشت .

Image result for ‪Sophie's Choice فیلم‬‏

انتخاب سوفی Sophie’s Choice

اگر کسی بتواند شما را گریه کند ، مریل استریپ به عنوان یک بازمانده از اردوگاه کار اجباری است.

Slide 23 of 40: Barbara Hershey and Bette Midler tell a heart-wrenching story of two childhood best friends who maintain their friendship throughout adulthood.

سواحل Beaches
باربارا هرشی و بت میدلر داستانی دلخراش از دو بهترین دوست دوران کودکی دارند که دوستی خود را در بزرگسالی حفظ کرده اند

Slide 25 of 40: Based on a true story (those are always sure to bring on the waterworks), a young Indian boy finds his way back to his long lost family. 

شیر lion

داستان غم انگیز یک پسر هندی که راهش به استرالیا رسیده ، برای یافتن ریشه و خانواده خود ، بابازی نیکول کیدمن را اگر ندیدید حتما ببینید

Image result for Marley & Me

مارلی و من Marley & Me
فقط یک سگ قدرت بیشتری دارد تا شما را از جنیفر آنیستون و اوون ویلسون در این فیلم بیشتر به گریه بیاندازداین فیلم درباره یک توله سگ بدخلقی که پیش چشم شما بزرگ می شود.

Slide 28 of 40: Based on Alice Walker's award-winning novel, this film features stunning performances by Whoopi Goldberg, Oprah Winfrey, and Danny Glover.

به رنگ ارغوان The Color Purple
بر اساس رمان برنده جایزه آلیس واکر ساخته شده است . این فیلم نمایش خیره کننده ای از وووپی گلدبرگ ، اوپرا وینفری و دنی گلوور را به تصویر می کشد.

Image result for Roma

روما roma

ین فیلم زندگی یک خدمتکار یک خانواده طبقه متوسط را در مکزیک در اوایل دهه 1970 دنبال می کند ، که در موقعیت های غیر منتظره حاضر و بالاخره دلش شکسته می شود

Image result for room movie

اتاق room

یک شاهکار تمام عیار با بازی بری لارسون در مورد زنی که بر اثر آدم ربایی سال ها در یک اتاق زندگی کرده و کودک خود را بزرگ می کند

Slide 32 of 40: If you're more into a creepy cry, this film about a murdered girl who watches her family try to find justice for her brutal death is the one for you. 

استخوان های دوست داشتنی The Lovely Bones

دختر چهارده ساله‌ای به نام سوزی توسط همسایه‌اش به قتل می‌رسد. او حالا از بهشت به تماشای خانواده‌اش می‌نشیند که چطور با مسئله قتل او کنار می‌آیند و همچنین به قاتلش می‌نگرد که چه طور مدارک جرم را پنهان می‌کند.

Slide 33 of 40: A selfless decision to save seven people by paying the ultimate price, Will Smith will have you sobbing through the credits. 

هفت زندگی Seven Pounds

با ویل اسمیت همراه شوید تا زندگی 7 نفر را نجات دهید ، همین

Slide 36 of 40: This is by far Pixar's most cry-inducing film.

بالا up

یک انیمیشن تضمین شده برای گریه کردن حتی اگر خیلی هم احساساتی نباشید

Slide 37 of 40: A woman's late husband guides her on her journey to grieve his death, using letters that all end in "P.S I Love You." Are you crying already?

P.S. دوستت دارم
شوهر مرده یک زن با نامه هایی که در انتهایش نوشته دوستت دارم دارد به زنش کمک می کند که در سوگواری تنها نباشد، همین حالا گریه تان نگرفته؟

Slide 38 of 40: A tear-jerking mother-daughter classic, Shirley MacLaine and Debra Winger have an incredible dynamic, though, of course, tragedy awaits.

شرایط مهرورزی Terms of Endearment

این اثر کلاسیک را اگر تا به حال ندیده اید ، همین امروز ببینید ، بارها و بارها از داستان یک مادر و دختر شوک زده خواهید شد

Image result for Like Crazy

مثل دیوانه ها like crazy
اگر تا به حال عشق و درد بی حد و حصر را از بودن در یک رابطه طولانی با فاصله تجربه کرده باشید ، این فیلم تمام آن احساسات را به شما باز می گرداند.

منبع :MSN

برچسب‌ها: , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }