آخرین خبرها

چرا دنیس اکرت ستاره ایرانی سلتاویگو پرچم ایران را از اینستاگرامش پاک کرد؟/آتش کامنت ها

سایت بدون -انتشار گزارشی درباره اصالت ایرانی دنیس اکرت، مهاجم 21 ساله سلتاویگو اسپانیا بهانه‌ای بود تا علاقه‌مندان به فوتبال در ایران صفحه شخصی او را هدف بگیرند و برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این بازیکن، او را فالو کنند.
اکرت که پیش از انتشار گزارش هفته قبل، حدود 6 هزار دنبال کننده داشت، تنها در چند روز نزدیک به 4 هزار فالوور جدید به ‌دست آورد و البته کامنت‌هایی نیز دریافت کرد. کامنت‌هایی عجیب که کم کم به آنها عادت کرده‌ایم.
آخرین پست اکرت در اینستاگرام، تصویری از بازی او در پیراهن سلتاویگو است. پستی که تا لحظه انتشار این گزارش، حدود 1220 کامنت را در خود جای داد. خیلی از کامنت‌ها باید سانسور شوند اما هستند نظراتی که قابل انتشار باشند. برخی از آنها را بخوانید تا بدانید اکرت با چه وضعیتی مواجه شده است.

1- نیا، کی‌روش مثل قدوس نیمکت‌نشینت می‌کنه.
2- دنیل ارزانی هم ایران رو انتخاب نکرد و رفت منچسترسیتی. تو هم اگر ایران رو انتخاب کنی باید بری لیگ روسیه.
3- جون بابا و مامانت بیا تیم ملی ایران بازی کن.
4- بیا ایران، تا نیومدم به زور بیارمت.
5- زنوزی کارت بکشه، اینو بیاره ایران.
6- دنیس بیا فولاد!
7- اول بیا برو سربازی، بعد برای تیم ملی بازی کن.
8- داداش میای جاهامونو عوض کنیم؟ تو بیا ایران، من برم اسپانیا.
9- اگه نیای تیم ملی ایران، خودکشی می‌کنم.
10-از الان گفته باشم، دنیس مثل سعید عزت‌اللهی اسپانیایی بلده.
این کامنت‌ها از میان 1220 نظر انتخاب شده. کامنت‌هایی که واکنش دنیس اکرت را در پی داشت. مهاجم سلتاویگو، پروفایل خود را در اینستاگرام تغییر داد و پرچم ایران، اسپانیا و آلمان را حذف کرد. اتفاقی که شاید باعث شود او برای حضور احتمالی در تیم ملی ایران دچار تردید شود و به دعوت کی‌روش جواب مثبت ندهد.
دنیس اکرت باید با این حجم از نظرات کنار بیاید و البته خود را آماده بازی دوشنبه در زمین خیرونا کند. دیداری که برای سلتا حساس است اما اکرت هنوز نمی‌داند آیا آنتونیو ماتیجویچ از او در ترکیب استفاده می‌کند یا نه؟ اصلا آیا اکرت با توجه به حواشی چند روز اخیر، شرایط مناسبی برای حضور در این بازی دارد؟

منبع :روزنامه ایران ورزشی

برچسب‌ها: , ,

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }