آخرین خبرها

چرا پولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کرد؟

سایت بدون -پولاد کیمیایی اوایل بامداد امروز با انتشار پستی در اینستاگرام خود از سینمای ایران خداحافظی کرد. به نظر می رسد انگیزه او از این یادداشت تا حدودی مرتبط با واکنشهای اهالی رسانه و منتقدان نسبت به نمایش نخستین فیلم او در مقام کارگردان(معکوس) در جشنواره فیلم فجر امسال باشد.

او در کپشن این پست نوشت:«با سلام و عشق به همه شما عزیزانی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جورایی مثل خانواده من شده بودید برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خداحافظی کنم و بگم خیلی سالهای خوبی بود کنار شما و همکاران عزیزم و خاطرات این سالها همیشه با من خواهد بود ولی به دلیل مهاجرات شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم …هر چی خدا بخواد همون میشه. بدونید تمام این سالها بیشترین تلاشم رو کردم تا جایی که توانم بود تا برای شما خوب ظاهر شم و خودم رو به هنر و اعتماد شما عزیزان متعهد بدونم. اگر بیش از این نشد، امیدوارم روزی بتونم یا در این زندگی یا در زندگی دیگری جبران کنم به زودی این پیج رو هم خواهم بست ولی قبلش برای شما یک فیلم آخر خواهم گذاشت تا اساسی خداحافظی کنیم … شاید کمی هم درددل کردم امیدوارم همیشه سربلند باشید و بدرخشید. کوچیک همه شما هستم».

او هشتگ های #پولادکیمیایی #خداحافظی #سینما#ایران #عشق #هنر را نیز به این یادداشتش افزوده است.

او تجربه بازی در ۲۰ فیلم سینمایی را در کارنامه اش دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }