آخرین خبرها

چه کسی نقش مارگارت تاچر را بازی خواهد کرد؟

جیلیان اندرسن بازیگر ۵۱ ساله آمریکایی و برنده گلدن گلوب، نقش مارگارت تاچر، آخرین نخست‌وزیر بریتانیا در دوران جنگ سرد را در سریالی از نتفلیکس بازی می کند.

سایت بدون – جیلین اندرسن ستاره سریال های «پرونده‌های ایکس» و «سقوط»، در فصل چهارم مجموعه درام تاریخی «تاج» The Crown، نقش مارگارت تاچر، آخرین نخست‌وزیر بریتانیا در دوران جنگ سرد را ایفا می‌کند. فصل سوم این سریال از ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) پخش می شود و در فصل چهارم که سال آینده میلادی پخش خواهد شد، شاهد بازی اندرسن در نقش مارگارت تاچر خواهیم بود.

اندرسن در این باره گفت:« از پیوستن به گروه بازیگران سریال «تاج» بشدت هیجان زده ام و خوشحالم که فرصتی برای تصویر کردن شخصیت چنین زنی پیچیده و جنجالی را پیدا کرده ام. تاچر بی‌تردید زنی مقتدر بود، اما من تصمیم دارم لایه‌های زیرین شخصیت او را نشان بدهم و به جرات می‌گویم عاشق این زن، به عنوان نمادی شده‌ام که چه دوستش داشته باشیم یا نه، یک دوران را تعریف کرد».

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }