آخرین خبرها

چگونه آیفون خود را با سیری پیدا کنید؟

سایت بدون -دستگاه‌های شركت اپل مانند آیفون، آیپد و ساعت اپل بسیار گران هستند و به همین دلیل گم شدن آنها برای صاحب این دستگاه‌ها سنگین تمام می‌شود. البته راهكاری وجود دارد كه در صورت گم كردن این دستگاه‌ها در خانه یا محل كار بتوانید آنها را به‌راحتی پیدا كنید. برای این كار باید دستگاه دیگری از شركت اپل داشته باشید كه به دستیار هوشمند سیری این شركت مجهز باشد. سیری را روی یكی از دستگاه‌های اپل فعال كنید و سپس به زبان انگلیسی یكی از سه عبارت زیر را (با توجه به دستگاهی كه گم كرده‌اید) به سیری بگویید:
Find my iPhone
Find my iPad
Find my Apple Watch
نكته: بسیار مهم است كه سیستم موقعیت‌یاب دستگاه شما فعال باشد و به همین دلیل نیز دستگاه شما می‌تواند شناسایی شود و موقعیت دقیق مكانی آن توسط سیری اعلام خواهد شد. به محض پیدا شدن دستگاه شما، سیری می‌پرسد آیا می‌خواهید دستگاه گم شده به صدا دربیاید؟ در پاسخ به این سؤال كلمه Yes را بگویید و دستگاه شما هر جای خانه كه باشد شروع به صدا دادن خواهد كرد. به‌این‌ترتیب اگر داخل خانه یا در محیطی دیگر دستگاه خود را گم كرده باشید، به‌راحتی آن را خواهید یافت.

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }