آخرین خبرها

کارلوس کی روش بازی فینال لیگ قهرمانان را در کجا می بیند؟

سایت بدون -دلیل برگزاری اردوی تیم ملی از 20 آبان این است كه تیم پرسپولیس روز 19 آبان در استادیوم آزادی تهران میزبان كاشیما در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. كارلوس كی‌روش قطعا در روز برگزاری بازی پرسپولیس -كاشیما در تهران خواهد بود، چرا كه فردای آن روز اردوی تیم ملی شروع می‌شود، اما بعید به نظر می‌رسد برای تماشای این بازی در آزادی حاضر شود، اما احتمالا دستیاران او این بازی را از نزدیك خواهند دید.
البته طبیعی است كارلوس كی‌روش چنین تصمیمی را اتخاذ كند، چون ممكن است این حضور حواشی‌ای به همراه داشته باشد. به هر صورت پرسپولیس طرفداران خاص خود را دارد و درگیری‌های ایجاد شده میان كی‌روش و برانكو و همچنین خط خوردن سید‌جلال حسینی ممكن است در صورت حضور كارلوس كی‌روش در استادیوم آزادی با حاشیه‌هایی برای سرمربی تیم ملی همراه باشد. احتمالا كارلوس كی‌روش در ساختمان جنجالی پك نظاره گر بازی پرسپولیس ـ كاشیما باشد ساختمانی كه البته با استادیوم آزادی زیاد فاصله‌ای ندارد.
این احتمال هم وجود دارد كارلوس كی‌روش به گونه‌ای برنامه‌ریزی كند كه شب بازی پرسپولیس-كاشیماراهی تهران شود و از روز یكشنبه تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرد. تیم ملی اما بلافاصله بعد از بازی با ترینیداد و توباگو آماده سفر به دوحه می‌شود تا 29 آبان در این شهر با تیم ونزوئلا مسابقه دهد.
اما برانكو اخیرا و در مصاحبه با علی ضیاء اعلام كرد هیچ مشكلی با كارلوس كی‌روش ندارد و او و سید‌جلال حسینی بزرگ‌ترین هواداران تیم ملی هستند. كارلوس كی‌روش در ماه‌های اخیر هیچ‌یك از بازی‌های حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیك تماشا نكرده است. او حتی نظاره‌گر دربی هم نبود و در بیشتر این بازی‌های بزرگ در خارج از ایران به سر می‌برد.

برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }