آخرین خبرها

کوین اسپیسی در نخستین جلسه دادگاهش حاضر شد ٥/ سال حبس در انتظار آقای بازیگر

سایت بدون -کوین اسپیسی، هنرپیشه، روز دوشنبه در دادگاهی حاضر شد که به اتهام‌های مربوط به تعرض جنسی او در سال ۲۰۱۶ رسیدگی می‌کند. دادگاه در ایالت ماساچوست آمریکا برگزار می‌شد و وکلای آقای اسپیسی از جانب او اتهام‌ها را رد کرده و گفتند که او بی‌گناه است. اسپیسی متهم شده که در یک میکده در شهر نانتاکت در سال ۲۰۱۶ به پسری هجده‌ساله نوشیدنی‌های الکلی داده و به او تعرض جنسی کرده است. اتهام‌های مشابهی در شهرهای لندن و لس‌آنجلس به اسپیسی وارد شده است. اسپیسی با هواپیمای شخصی به شهر نانتاکت سفر کرد؛ شهری ییلاقی و آرام در ایالت ماساچوست. او وقتی که به دادگاه رسید با هجوم خبرنگاران روبه‌رو شد. قاضی توماس برت در دادگاه به او گفت که اجازه ندارد با شاکی تماس بگیرد. بازیگر در پاسخ فقط سر تکان داد.
خبرنگاران زیادی منتظر ورود اسپیسی به دادگاه بودند. اسپیسی نام رسمی‌اش «کوین اس فولر» است. دادگاه بعد از تفهیم اتهام که فقط ١٠ دقیقه به طول انجامید، به پایان رسید. جلسه بعدی دادگاه در روز چهارم مارس است. یکی از وکلای اسپیسی خواسته بود که تفهیم اتهام بدون حضور او انجام شود اما قاضی با این درخواست موافقت نکرده بود. اگر اسپیسی مجرم شناخته شود پنج سال زندانی خواهد شد. دادستانی در اواخر دسامبر اعلام کرده بود که کوین اسپیسی به اتهام تعرض جنسی محاکمه خواهد شد. قربانی تعرض اتهامی پسر مجری سابق تلویزیونی در بوستون است. او اتهام‌ها را به صورت عیان بیان کرده بود. او گفت که اسپیسی برای پسر او که آن زمان هجده سال داشته، نوشیدنی الکلی خریده و بعد به او تعرض کرده است. در ایالت ماساچوست سن قانونی برای نوشیدن ۲۱ سالگی است.

برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }