آخرین خبرها

«گرگ و میش» اسعدیان جای «بانوی عمارت» را می‌گیرد


سایت بدون -سریال «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان قرار است پس از پایان مجموعه «بانوی عمارت» از ۲۲ دی‌ماه روی آنتن شبکه سه سیما برود.
در سریال «لحظه گرگ و میش» که در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از ‌سال ۶۰ تاکنون ـ را روایت می‌کند، بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی‌نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری و … ایفای نقش کرده‌اند.
در این سریال که در ابتدا «سوگند» نام داشت، فاطمه گودرزی و فرید سجادی حسینی نقش یک زوج را ایفا می‌کنند و نقش محوری قصه‌ را بازیگری جدید با کاراکتر «حنانه» بر عهده دارد. داستان این مجموعه تلویزیونی روایتگر فراز و فرود زندگی خانواده‌ای اصیل در طول سه دهه‌ با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده است؛ روایتی که از دهه ۶۰ آغاز می‌شود، حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی … را پشت سر می‌گذارد و در زمان معاصر پایان می‌پذیرد.
ترانه نخستین تیزر سریال «لحظه گرگ و میش» همان ترانه تیتراژ ابتدایی با صدای محمد معتمدی از آلبوم موسیقی «حالا که می‌روی» است .این آلبوم که تازه‌ترین کار محمد معتمدی است، براساس اشعار محمدمهدی سیار و برگرفته از کتاب رودخوانی که فرید سعادتمند در ۸ قطعه  آن را اجرا و تنظیم کرده، ساخته شده است.

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }