آخرین خبرها

یادداشت سایت Hitc/سردار آزمون نشان داد که چرا سلتیک باید برای خریدن او رکورد بزند؛اولین گزینه هشت رقمی

سایت بدون-سلتیک تلاش کرد و نتوانست تا سردار آزمون را به لیگ برتر اسکاتلند بیاورد و او حالا در تیم زنیت سنت پطرزبورگ بازی می کند ، یک سال از زمانی که قرار بود سردار آزمون تبدیل به گرانترین خرید تاریخ این باشگاه قدیمی می گذرد که حالا روزنامه sunday خبر داده که قهرمان اسکاتلند دوباره به دنبال خرید آزمون است و در این راه رقبایی مثل اورتون ،ولور همپتون و فولام را پیش رودارد

اگر این انتقال صورت بگیرد ، آزمون با 10 میلیون پوند گرانترین خرید تاریخ سلتیک خواهد بود و عملکرد در این فصل زنیت نشان می دهد که هر پنی از این پول ارزشش را خواهد داشت.

آزمون با آمار فوق العاده ای که به همراه زنیت تیم جدیدش به جای گذاشته نشان داد که باید مسئولان سلتیک او را جذب کنند. سردار در 5 بازی اش برای زنیت 5 گل زده است که دو گل این ها مقابل تیم مشهور فنرباغچه بود .ستاره ایرانی با پرش های فوق العاده اش در ضربات سر نشان داد که به کریس رونالدو شبیه تر است تا مسی.

آزمون یک پیشنهاد بسیار خوب برای سلتیک است اما باید دید مدیران این باشگاه مجاب می شوند اولین قرارداد 8 رقمی تاریخ این باشگاه را امضا کنند؟

منبع:Hitc

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }