آخرین خبرها

5 تصور اشتباه درباره تفاهم در زندگی مشترک

1-مدام به خودمان گوشزد کنیم که همسر ما از جنس و در جسم دیگری است و با قلب، مغز و مدل منحصر به فرد خودش مسئولیت‌های زندگی را بر عهده می‌گیرد بنابراین قرار نیست دقیقا مثل ما فکر و عمل کند. 2-تفاهم چیزی  نیست جز داشتن زبان مشترک با همسر. تا زمان یافتن این زبان از صبر کمک بگیرید چراکه تا نقاط مشترک بین شما دو نفر پررنگ نشوند، مسیر خوشبختی برای‌تان روشن و شفاف نخواهد شد.   3-هیچ‌گاه در دام عشق‌های هالیوودی و بالیوودی نیفتید چراکه تفاهم برخلاف آن‌چه در این فیلم‌ها می‌بینید، ساختنی است نه این‌که به صورت مادرزادی در یک زن و شوهر باشد!   4-اگر دارید شرایط را تحمل می‌کنید تا زمان همسرتان را به فرشته‌ای مهربان تبدیل کند، راه را اشتباه می‌روید چراکه تا خودتان تغییر نکنید، کم و کاستی‌های رفتاری و گفتاری طرف مقابل تان اصلاح نخواهد شد.  

5- در میان درد دل‌هایمان حواس‌مان باشد آبی که ریخته شد، دیگر جمع نمی‌شود! بنابراین با خیال این که با داشتن تفاهم هر حرفی را می‌توان به همسر زد به ریشه‌های زندگی‌مشترک‌تان تیشه نزنید. 

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }