آخرین خبرها

Tasty؛خوشمزه ترین اپلیکشن گوشی شما

سایت بدون – اصلا عجیب نیست كه اپلیكیشن tasty بعد از یك سال درخشش و جا گرفتن در دل ۵۲میلیون كاربری كه آن را نصب كرده‌اند، سرانجام در فهرست بهترین‌های گوگل‌پلی قرار بگیرد. خوش‌مزه‌ترین اپ سال، یكی از بهترین‌های موجود در زمینه آشپزی و آشنایی با غذاها و خوردنی‌های مختلف است. 
tasty بیشتر از 3000 دستور پخت مختلف را در خود جای داده تا هیچ غذای شناخته و ناشناخته‌ای از فهرست آن جا نیفتد. شما می‌توانید به‌صورت تصویری و متنی، آموزش قدم به قدم غذاها را در آن ببینید. علاوه بر این خود tasty می‌تواند پیشنهاد غذا را هم بر عهده بگیرد تا هر روز برای انتخاب آن ذهن خود را درگیر نكنید. شما می‌توانید مواد اولیه موردنظر خود را انتخاب كنید تا بر اساس آنها tasty به شما بگوید می‌توانید چه غذاهایی درست كنید. یك نكته جالب دیگر در مورد این اپ: دیگر لازم نیست برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش آن هم با دست‌هایی كه حین آشپزی حسابی كثیف شده‌اند، صفحه نمایش را لمس كنید، چراكه این وظیفه را خود اپلیكیشن برعهده می‌گیرد.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }