آخرین خبرها

ادعای عجیب متهم به اسیدپاشی خانوادگی

مرد میانسال که همسر و پسر نوجوانش را قربانی اسیدپاشی کرده بود در ورامین بازداشت شد. او در جریان تحقیقات قضایی -پلیسی منکر اسیدپاشی شده است.
سایت بدون – در این پرونده، مهرداد متهم است در اولین روز آذر امسال، وقتی برای بازگرداندن همسر میانسالش و پسر ۱۲ساله‌شان به خانه برادرزنش در مسعودیه تهران رفته بود با پاشیدن  اسید روی آنها، هر دو را مصدوم کرده و متواری شده بود. او ساعت ۱۶همان روز در خانه‌اش در شهرستان ورامین بازداشت شد.  متهم به اسیدپاشی دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و گفت: دخترم و نامزدش زیاد با هم بیرون می‌رفتند که همین موضوع باعث ناراحتی‌ام شده بود. آن شب دخترم با او بیرون بود و دیر آمد. به رفتارش اعتراض کردم که همسرم گفت او اجازه داده، بروند که دعوایمان شد و او قهر کرد و با پسرمان به خانه برادرش در مسعودیه تهران رفت. روز بعد رفتم آن دو را به خانه بازگردانم اما همسرم مخالفت کرد. با هم دعوا کردیم. همسرم رفت و ظرف اسید آورد و می‌خواست روی خودش بپاشد که خواستم مانع شوم که ظرف اسید روی هر سه نفرمان پاشیده شد. خودم را به درمانگاهی رسانده و سوختگی‌ام را پانسمان کردم و به خانه رفتم. دوربین‌های مداربسته آنجا را بررسی کنید، متوجه می‌شوید دروغ نگفته‌ام.

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }