افتتاح کلینیک کاشت مو توسط کریستیانو رونالدو/راه مبارزه با کچلی!

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستریونایتد در ادامه فعالیت‌های اقتصادی غیرفوتبالی‌اش، در شهر ماربیای اسپانیا اقدام به تأسیس یک کلینیک کاشت مو با نام «اینسپاریا» کرده است. طبق اعلام نشریه فوربس، حرکت اقتصادی جدید رونالدو ارزشی در حدود ۸۵ میلیون پوند دارد. این بازیکن ۳۷ ساله برای افتتاح اولین شعبه از کلینیک کاشت موی اینسپاریا در مادرید در سال ۲۰۱۹ با پائولو راموس بنیانگذار کلینیک سائوده ویاول همکاری کرد. او در حالی دومین شعبه از این کلینیک را در اسپانیا افتتاح کرد که پیش از این در پرتغال ۱۰ شعبه دیگر از آن را افتتاح کرده بود و این شعب به بیش از ۴۵ هزار مشتری خدمات ارائه کرده‌اند. رونالدو مالک نیمی از شعبه کلینیک کاشت موی اینسپاریای مادرید است، شعبه‌ای که از زمان افتتاحش در سال ۲۰۱۹ تا الان بالغ بر ۶ هزار مشتری داشته است. شعب کلینیک کاشت موی اینسپاریا روی هم ۱۰۰ پرسنل و ۱۵ واحد عملیاتی دارد و جدیدترین آن در شهر ماربیا یکی از بزرگترین و مجهزترین شعب آن محسوب می‌شود. کاشت مو در هر یک از شعب این کلینیک‌ها هزینه‌ای بین ۴ تا ۷ هزار پوند دربردارد.
کلینیک کاشت مو تنها یکی از فعالیت‌های اقتصادی رونالدو در خارج از مستطیل سبز است و او پیش از این در صنف‌های دیگری مانند تولید پوشاک و تأسیس هتل‌های زنجیره‌ای فعالیت داشته است.
رونالدو سال ۲۰۱۹ درباره انگیزه‌اش برای تأسیس کلینیک کاشت مو گفت: «کچلی در اروپا و سراسر دنیا یک مشکل بسیار بزرگ است. ما می‌خواهیم به مردم کمک کنیم که اعتماد به نفس‌شان را ارتقا دهند و از مراجعه به ما خجالت‌زده نباشند. هر کسی دوست دارد که خوش چهره به نظر برسد و خودم هم یک نمونه بارز آن هستم. به همین دلیل زمانی که پائولو راموس درباره این پروژه با من صحبت کرد، فوراً فهمیدم که این یک چیز خاص است. ما می‌خواهیم به اسپانیایی‌ها و اقتصاد اسپانیا کمک کنیم.»

مطلب پیشنهادی

بعد از ۱۸ ماه اتفاق افتاد/ رشد بی سابقه بیت کوین

بیت‌کوین ۲.۵ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح از ماه مه ۲۰۲۲ رسید. سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *