آخرین خبرها

اپلیکیشنی برای تشخیص درست آب و هوا

Image result for Brella
میترا جلیلی/خبرنگار
سایت بدون -امروزه همه گوشی‌های هوشمند به اپلیکیشن‌های پیش‌بینی وضعیت آب و هوا مجهز هستند ولی در کنار آن، اپلیکیشن‌های متعددی روانه بازار شده‌اند که قابلیت‌های بیشتری دارند و یکی از این اپلیکیشن‌ها Brella است.
در این اپلیکیشن همه کاره که ویژه گوشی‌هایی با سیستم عامل IOS طراحی شده است، چندین قسمت دیده می‌شود. از آنجا که سرما یا گرمای محیط برای هر کسی معنایی ویژه دارد، می‌توانید با استفاده از هوش مصنوعی، این اپ را به‌صورت شخصی دربیاورید. به‌عنوان مثال دمایی که برایتان سرما یا گرما آغاز می‌شود را مشخص می‌کنید و این اپ مطابق با آن و با توجه به دمای هوا پیشنهادهایی ارائه می‌دهد به‌عنوان مثال اعلام می‌کند که امروز بهتر است لباس‌هایی ضخیم‌تر یا نازک‌تر بپوشید یا اینکه چون آفتاب داغ است، توجه بیشتری به نگهداری از پوست داشته باشید. این اپ همچنین احتمال بارش باران، وزش باد، میزان اشعه ماورای بنفش خورشید، بازه دید افقی و… را اعلام می‌کند و شما به‌عنوان مثال درمی یابید که امروز نیاز به چتر دارید یا نه. در بخش دیگری از اپ هم اطلاعات ساعتی آب و هوا را مشاهده می‌کنید تا بتوانید عبور و مرورتان را به گونه‌ای تنظیم کنید که به کمترین دردسر بیفتید. این اپ همچنین با «سیری» دستیار صوتی اپل و «الکسا» دستیار صوتی آمازون سازگار است. Brella را می‌توانید از اپ استور بارگذاری کنید.
برچسب‌ها:

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }