درباره فیلم Serenity با بازی متیو کاناهی و آن هاتاوی /فریب ناخدا

سایت بدون – استیون نایت فیلم جدید خود را که «Serenity» نام دارد از ۶ بهمن روانه سینماهای آمریکای شمالی و اروپا می کند و این فیلمی است که متیو مک کاناهی، آن هاتاوی، جیسن کلارک و دایان لین ایفا کنندگان رلهای اصلی آن هستند.
این یک فیلم جنایی و تریلر (دلهره آور) درباره ناخدای یک کشتی ماهیگیری است که زندگی آرامی دارد تا این که روزی همسر سابقش نزد او می آید و از وی می خواهد وی را از دردسرهایی که همسرش برای او می آفریند، رهایی بخشد و همسو با آن وی به فضایی پرفریب کشیده می شود. گفتنی است این فیلم قرار بود اواخر مهرماه امسال به نمایش درآید اما به دلایلی اعلام نشده به دل زمستان موکول شد، ولی صرفنظر از زمان اکران هم موضوع جالب و هم اسم و رسم بالا و مطرح هنرپیشه های فیلم به گونه ای است که می تواند فروش زیاد آن را تأمین کند.
این فیلم جدا از ویژگی های متفاوتی که دارد و وصف آن را کم و بیش آوردیم، تجدید همکاری بین دو ستاره نخست خود را نیز موجب می شود زیرا مک کاناهی و هاتاوی که نقش سازان اصلی این فیلم هستند، در سال ۲۰۱۴ در «بین ستاره ای» فیلم فضایی و خبرساز و ابتکاری کریستوفر نولان نیز به همکاری پرداخته بودند، ولی آن فیلم چهره های مهم دیگری مثل جسیکا شاستین را نیز در برداشت که از یکه تازی آن هاتاوی در جمع زنان داستان جلوگیری می کردند.

مطلب پیشنهادی

حاضران در فیلم غیراخلاقی گیلان دستگیر شدند

قوه قضاییه از بازداشت مقام مسئول و نفر دوم حاضر در فیلم غیراخلاقی گیلان خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *